psaníčko

Už jsme si tady dlouho nepovídali o kabelkách, co říkáte? Zajímá vás, jaké jsou teď  nejvíc in? Zda se za posledních pár měsíců něco v kabelkové módě pohnulo? A víte, že ano?

psaníčkoMilovnice obrovských kabel ale můžou být v klidu, jsou stále v kurzu. I když někdy je až komické, že v nich nosíme vlastně jenom vzduch. Mluvím za sebe. Ráno do ní naházím i pár zbytečností, jen aby nevypadala jako vyfouknutý balon. I muži se často pozastavují nad tím, proč nosím tak velkou kabelu, když v ní skoro nic nemám. A co jim vůbec hlava nebere, je,  že mi trvá hodinu, než v ní něco najdu, i když je takřka prázdná. Třeba  zvonící mobil. „Proč jsi mi nebrala telefon, žes měla zase tu příšernou brašnu!?“ Upřímně řečeno, také mě vytáčí do nepříčetnosti, když se v tašce hrabu jako v popelnici, nejraději bych její obsah vysypala na chodník. Velká taška je někdy pěkně k vzteku. Kolikrát už mi kvůli ní ujel autobus, když jsem zběsile hledala klíče od hlavního vchodu, o zvonícím mobilu už řeč padla.

Maxi taška je vlastně jednou z mnoha módních podivností, která má do logiky či nějaké praktičnosti hodně daleko.

Máte podobné zkušenosti? Tak ji zkuste vyměnit za psaníčko – pevnou kabelku podlouhlého tvaru bez ucha. To, co obvykle nosíte v kabelce, (mobil, peněženku, kapesníčky, a nezbytné šminky) do něj naskládáte také a navíc to vždy a s přehledem najdete.  Psaníčka na denní nošení nejsou tak minimalistická a dekorativní jako ta na večerní. Pro porovnání ZDE.

psaníčko

Psaníčka se samozřejmě hodí jen k určitému typu oblečení. K džínám s teniskami budou vypadat podivně. Ale pokud džíny pozvednete pomocí podpatků na vyšší úroveň, i tady psaníčko uplatníte. Psaníčko vám dodá eleganci dámy první republiky.

psaníčko

psaníčko

Co vy na to, vyměnila byste velkou tašku za psaníčko? Co nosíte obvykle v kabelce? Vešlo by se vám to do psaníčka? Bez čeho se při odchodu z domu neobejdete?