Výměna manželek

V neděli se můžete těšit na předposlední díl čtvrté řady Výměny manželek. Tentokrát si své domácnosti prohodí sedmatřicetiletá Žaneta, drsná motorkářka z Děčína, a čtyřicetiletá Lenka, která žije s manželem Tiborem, šestiletým synem Táďou, psem, potkanem, třemi kočkami a devíti ovcemi v Lužné u Rakovníka. Do Žanetiny domácnosti patří kromě manžela Jirky ještě tři děti, puberťáci Jirka s Patrikem a malá Monika, a několik hadů.

Obě ženy od Výměny očekávají, že si jejich drahé polovičky uvědomí, jaký poklad doma mají, a alespoň trochu změní svůj přístup ke svým manželkám a domácím pracím.

Jak si obě ženy poradí v úplně odlišném prostředí? O něco těžší to tentokrát bude mít Žaneta. Jako ryze městský člověk se bojí ovcí i dalších aktivit, které Lenka dělá, třeba lezení po skalách. Naopak Lenka zajásá, když spatří terárium s hady, těžce ale nese jejich krmení živou návnadou. Ještě o něco hůř snáší Jiřího vysedávání v hospodě, ten jí to však vynahradí grilováním na zahrádce mezi paneláky.

Přesto, že si Lenka i Žaneta své nové rodiny chválí, dojde i na slzičky a povzdechy Tibora a Jiřího: „Už aby ta moje byla doma.“

Sledujte v neděli Výměnu manželek na TV Nova a v pondělí pak přijďte diskutovat pod náš exkluzivní rozhovor s motorkářkou Žanetou!

Fotografie: Archiv TV Nova

Výměna manželek na Ženě-in

rozhovor: Jak zacloumala Výměna s Věřiným manželstvím?
Velikonoční Výměna manželek na Ženě-in!
Šla byste do Výměny manželek?

Reklama