Pleť je zrcadlem našich emocí a způsobu našeho života a odhaluje naši pravou osobnost. Představuje skutečný odraz našeho smíchu, výbuchů hněvu, našich smutků nebo chvilek únavy, které na naší tváří v průběhu let zanechávají nesmazatelné stopy v podobě vrásek.

k2.jpg

Kromě toho je pokožka vystavena i mnoha vnějším vlivům, jako je znečištění, UV záření nebo stres, které denně urychlují její stárnutí, což vede k  předčasné tvorbě vrásek, ztenčování dermis a  epidermis a  ztrátě pevnosti. I  když nemůžeme zastavit čas, můžeme se poohlédnout po řešení, které působí na biologické mechanismy pokožky a umí zpomalit projevy příznaků stárnutí a korigovat již přítomné známky stárnutí.

Experti v laboratořích Yves Rocher po 12 letech intenzivního výzkumu a třech patentech znovu potvrdili účinky rostlin proti vráskám. Řešení představuje kombinace dvou zdrojů aktivních složek – výtažku z kosmatce krystalovéhokyseliny hyaluronové přírodního původu.

k1.jpg

Kosmatec krystalový, známý svými výjimečnými účinky proti stárnutí je pěstován v režimu ekologického zemědělství v La Gacilly. Poté se extrahuje tzv. botanickou kryoextrakcí, což je proces extrakce za studena, který umožňuje extrahovat výtažek z čerstvé rostliny a uchovat všechny jeho účinné látky bez konzervantů, aby byly pletí dokonale vstřebatelné.

Pro ještě lepší účinnost produkty řady Filler Végétal obsahují kyselinu hyaluronovou přírodního původu, která je získávaná procesem biofermentace. Kyselina okamžitě vyplňuje a vyhlazuje pleť díky tomu, že zadržuje až 1000násobek své hmotnosti ve vodě na povrchu pokožky. Působí jako „buněčný cement“ a hraje klíčovou roli v plasticitě (fyzikálních vlastnostech) tkání.

INOVACE V ŘADĚ FILLER VÉGÉTAL: VYSOCE KONCENTROVANÉ VYHLAZUJÍCÍ SÉRUM

6243079ded876obrazek.jpg

Řada Filler Végétal nabízí kompletní skin care rutinu – obsahuje denní i noční vyhlazující péči proti vráskám, speciální Denní vyhlazující a rozjasňující péči, multifunkční krém na obličej, krk a dekolt a také krém, který se postará o vrásky v okolí očí. Největší hvězdou řady je ale Vysoce koncentrované vyhlazující sérum.

Sérum oproti ostatním produktům obsahuje 4x vyšší koncentraci výtažku z kosmatce a 3x vyšší koncentraci kyseliny hyaluronové. A jaké jsou jeho benefity? Můžete se těšit na okamžitě vyplněné vrásky a svěží a hydratovanou pleť. Jak už je u Yves Rocher zvykem, obaly celí řady jsou vyvinuty v souladu s eko koncepcí, jsou recyklované, recyklovatelné a krabičky jsou vyrobeny z papírů s FSC certifikací.
624307801cce5obrazek.jpg