Pokud patříte mezi milovníky kečupů, pak se můžete zúčastnit zábavné SMS soutěže s názvem „Vymáčni se“. Co můžete vyhrát? Bezva tričko a tričkobarvy!

 

 

Jak se zúčastnit soutěže?

Když zakoupíte kečupy HELLMANN´S označené soutěžní samolepkou. Setřete stírací pole na soutěžní samolepce z výrobku a pošlete SMS zprávu se soutěžním kódem ve tvaru
„HELLMANNS mezera KÓD mezera OZNAČENÍ VELIKOSTI TRIČKA”
např. „HELLMANNS ABCDE 1” na číslo 903 09 03 v ČR. Označení velikosti triček: 1=dětská, 2=dospělá velikost.

 

 

Jak dlouho soutěž trvá?

Hraje se  každý den od 10.00 do 19.59 hodin v době konání soutěže od 19. 9. do 20. 11. 2005. Výhercem trička + tričkobarvy se stává každý soutěžící, jehož SMS byla platně doručena mezi prvními 20 v každé soutěžní hodině. Začíná se vždy na začátku celé hodiny. Navíc každý týden v sobotu od 11.00 do 12.00 je „šťastná hodinka” a během té vyhrává prvních 101 doručených platných SMS s kódem tričko a tričkobarvu.

Jak se dozvíte, že jste vyhrála?
Obratem vždy obdržíte SMS s informací, zda jste mezi nejrychlejšími, a máte tak nárok na výhru. Výherce zároveň bude vyzván, aby zaslal SMS se jménem a adresou, na kterou jim výhra bude odeslána. POZOR! Výherní soutěžní samolepku z výrobku je nutné uschovat.


Skvělý dárek
J
Tričkobarva se nanáší na tričko pomocí aplikátoru a následně se obrázek nechá několik hodin zaschnout. Poté se po rubové straně zažehlí. Máte jedinečnou šanci vytvořit si originální tričko se speciální barvou, která bude vypadat, jako byste nanesli kečup.

Šanci na výhru máte s každým kódem, který však může hrát pouze jednou. Cena každé SMS je 3 Kč vč. DPH. Technickým správcem SMS systému je ComGate, a. s. se sídlem Michelská 12a, Praha 4. Pro podmínky konání soutěže je rozhodující text podrobných pravidel na www.hellmanns.cz. Více informací také na infolince 266 794 746.

 

Soutěžte i na Žena-in

Tričkobarvu a tričko ale můžete vyhrát také u nás na Žena-in! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, která vyplývá ze stránek www.hellmanns.cz.

Reklama