Přítel čtenářky streamline má dobré nápady na rande. Už tím prvním zabodoval a z jeho nápadů je dnes nadšená i čtyřletá dcerka. Více se dozvíte v další novince.

Moc krásně se to čte, milá streamline. Ať vám to takhle dlouho vydrží. :-) Děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Výjimečné rande? :-) S mým přítelem, se kterým mám nyní již čtyřletou dcerku jsme se seznámili na internetu, což je samo o sobě trochu neobvyklé... i když v dnešní době možná už zase tak ne. Na první rande mě vzal na výlet parníkem po Vltavě k ZOO a následně pak do ZOO a podotýkám, že z Prahy rozhodně nejsme (máme ji cca 100 km daleko) a toto pro mě bylo velmi výjimečné, protože do té doby jsem nezažila jinak nápadité rande než večeře v restauraci nebo návštěva kina. Toto první rande, které vymyslel můj přítel na mě budilo dojem, že nad tím opravdu přemýšlel a nápad to byl moc pěkný - ostatně i poté hýřil dobrými nápady na rande. Na další rande mě vzal na paintball, což byla opravdu zábava a navíc mě takto rovnou seznámil i se svými dalšími kamarády a jejich přítelkyněmi a to bylo další plus pro něj :-) A taky si myslím, že stojí za zmínku rande na bobové dráze, kam mě také později vzal. Na jeho nápadech mi imponovalo hlavně to, že je tak akční a že to není „žádná pecka“ a to na něm obdivuji stále a dcerka je s každým novým vymyšleným výletem taky velmi spokojená :-)

Já jsem přítele sama pozvala poprvé na naše páté rande a bylo to ke mně domů na večeři, kterou jsem sama ukuchtila - boloňské lasagne a jako dezertík tiramisu, což jsou dodnes jeho nejoblíbenější pochoutky ode mě :-)

Mojí kamarádku vzal jednou na první rande jeden mladík na večeři do restaurace, což samo o sobě moc výjimečné není, ale nepromyšlené to nebylo, protože ji vzal do sushi restaurace a kamarádka nikdy předtím v takové restauraci nebyla, takže byla nadšená.

Pro originální a výjimečné rande postačí, když se ten, kdo zve trochu snaží přemýšlet, čím by mohl překvapit a zároveň zvaného potěšit :-)

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Originální rande

  • Zažila jste někdy opravdu výjimečné rande?
  • Líbilo se vám?
  • Nebo jste o něm slyšela vyprávět?
  • Nebo vás někdo nějak originálně pozval?
  • Vzpomínáte na nějakou historku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá knížku o lásce a odloučení: A hory odpověděly (napsal Kahled Hosseini, nakl. Argo).

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je RANDE. Předem děkuju!

hory

Reklama