BB creamZnáte ten pocit, když se ráno probudíte s pocitem nedokonalosti, protože je vaše pleť příliš mastná či suchá, začervenalá či nečistá, anebo pokrytá nerovnostmi a akné? Garnier se rozhodl bojovat proti vašim pochybnostem a zlepšit váš den pomocí aktívních složek (kyseliny salicylové a minerálních pigmentů) obsažených v prvním Pure Active BB Creamu, který vaše nedokonalosti úspěšně kryje  a zároveň šetrně léčí v pouhých pěti krocích.

Dermatologicky testovaný Garnier Pure Active BB Cream je obohacený o nové složky a minerální látky, které účinkují při zdokonalování a krytí nedostatků pleti a překrývaní nečistot. Kyselina salicylová působí antisepticky, čímž pečuje o narušenou pleť. Speciálně přidávané minerální pigmenty mají za úkol vyrovnat nedokonalosti a zároveň vytvořit přirozený vzhled a  zdravě vypadající pleť. A co víc by si vaše pleť ráno mohla ráno přát, než pořádnou dávku ochrany, krásy, svěžesti a nádherné vůně citrusů a okurek?

BB Cream PureActive 5 v 1
Pure Active BB Cream umožní pleti dýchat, udržuje ji svěží a zároveň účinně bojuje proti 5 hlavním nežádoucím problémům pleti. Na to vše teď postačí jedno řešeni - Pure Active BB Cream!

  • Zmatňuje a zároveň redukuje nedokonalosti
  • Odstraňuje černé tečky
  • Stahuje póry
  • Sjednocuje a upokojuje začervenánu pleť
  • Hydratuje a okamžitě zkrášluje pleť

Pomocí nového Pure Active BB Cream bude vaše pleť ne jen krásná na pohled, ale také oživená, hydratovaná, jemná a chráněná po celý den. Odstraňte pochybnosti, které vás doprovázejí během dne, dopřejte pleti bohatou snídani ve formě jednoho efektivního BB krému, který navíc i nádherně a svěže voní.

Reklama