Červená letos nechybí v žádné kolekci. Patří mezi „nejžahavější“ barvy letošního jara a určitě na ni máte zálusk i vy. Pokud si netroufnete na velké plochy, zvolte alespoň doplňky

Chcete upoutat pozornost svého okolí? Laďte outfit do červené barvy a uvidíte, jaký to bude mít efekt. Lidé milující červenou jsou vášniví, divocí, nechybí jim sebevědomí. Červená je symbolem životní síly a víry ve vlastní schopnost. Tato dynamická a energická barva sluší jak blondýnkám, tak brunetkám. Ať už zvolíte dominantní kousek oblečení, nebo jen doplněk v této barvě, nešlápnete vedle.

S čím ji kombinovat?

Červená velmi dobře doplní neutrální barvy vašeho šatníku, takže stačí jen jedna věc, abyste zazářila.

Hodí se takřka ke všem barvám, ale na jaře bych ji rozhodně nekombinovala s černou. Zvolte si raději šarmantní tmavě modrou, jak to s oblibou dělají Francouzky, nebo bílou. Může být i režná bílá, jako je slonová kost. Vedle ní nebude působit tak divoce.

Které odstíny jsou ty NEJ právě pro vás?

Pokud máte světlou pleť s pihami a špatně se opalujete, zvolte si teplou červeň. Jak ji poznáte? Úplně snadno, představte si třeba barvu rajského jablíčka, korálů nebo jeřabin.

Ostatní typy s chladnou a snědou pletí vyniknou vedle „studené“ červené, kterou má třeba vodní meloun, maliny, nebo višně.

Podívejte se na pár modelů v červené

Foto: Esprit, Pietro Filipi, Charles Vögele, Tamsin a Topshop

Čtěte také:

 

Reklama