Přišla doba, na kterou se během zimních plískanic vždycky těšíte. Konečně můžete odložit zimní bundy, kabáty a čepice a uklidit je na tmavé místo dozadu vaší skříně. Přichází sezona jarního a letního oblečení. Pryč jsou doby, kdy alabastrová pleť byla chloubou každé ženy. Dnešní doba přeje bronzovým odstínům. Proto je vhodné se na letní odhalení připravit. Nemusíte čekat na opravdové sluníčko. Vybrali jsme pro vás přehled triků, jak můžete skvělého opálení dosáhnout pro pokožku zdravější formou – s tónovacími tělovými mléky a tónovacími krémy na obličej. Buďte zářivě krásná…

1. Připravte svou pleť

 

Aby odstín pleti získaný tónováním byl krásně rovnoměrný, udělejte si ještě před aplikací krému peeling pokožky. Důkladné buďte především na lokty či kolena, kde je pokožka sušší. Peeling ji změkčí a vy docílíte přirozenějšího vzhledu vašeho opálení. Naopak vyhnout peelingu byste se měly těsně po použití tónovacího tělového mléka nebo krému. Zkrátily byste tak jeho účinnost.

 

2. Začněte hydratačním mlékem

 

Pro ještě intenzivnější barvu opálení je dobré před nanesením tónovacího tělového mléka použít běžné hydratační mléko. Vyzkoušejte třeba Dove vyživující tělové mléko, které obsahuje speciální hydratační složky.

 

3. Správná aplikace

 

Krém rovnoměrně roztírejte a pečlivě vmasírujte do pokožky. Nechejte důkladně vstřebat. Tři až pět minut by mělo stačit. Zabráníte tak nechtěnému zbarvení oblečení. Nezapomeňte si také po použití umýt ruce, aby zbytek krému nezpůsobil tmavší barvu vašich dlaní.

 

Pokud se zrovna chystáte do posilovny, nebo vás čeká den plný pohybu, je lepší s použitím tónovacího mléka počkat. Když se tělo více potí, zvyšuje se tak šance, že se krém a jeho samoopalovací složky vyloučí napovrch a i přes důkladné předchozí vstřebání oblečení zamaže.

 

4. Správně si vyberte

 

Rychlost a odstín tónovaní je individuální. Pokud máte světlou pleť, postačí vám přípravky s menší koncentrací tónovací látky. Přesto i lidé se světlejší pletí mohou používat výrobky pro tmavší pleť. Docílí tak výraznějšího odstínu. Pokud máte citlivou pokožku, vždy před aplikací si udělejte malý test na předloketní jamce. Jestli se do 24 hodin neobjeví žádná reakce, přípravek můžete používat.

 

5. Bez obav i na slunce

 

Získejte bronzový nádech bez poškození pokožky způsobených UV zářením. Použijte tónovací tělová mléka a pleťový krém s ochranným faktorem SPF 15. Dove hydratační tónovací tělové mléko s SPF 15 a denní hydratační tónovací krém na obličej s SPF 15 vám dodají nejenom opálený vzhled, ale zároveň pomáhají chránit vaši pokožku před škodlivým UV zářením.

 

Dove přichází s novými výrobky pro tónování s ochranným faktorem SPF 15

 

 

Dove denní hydratační tónovací krém na obličej s ochranným faktorem SPF 15 pro světlou až normální pleť nebo pro normální až tmavou pleť.

 

Pomáhá vaší pleti udržovat barvu letního opálení po celý rok. Dove tónovací denní krém na obličej díky samoopalovací složce zdůrazní barvu vaší pleti. Jemné tónování je také doplněno o ochranný faktor SPF 15. Díky němu krém pomůže ochránit váš obličej před škodlivými UVA a UVB paprsky. Krém se rychle vstřebává, vaši pleť hydratuje a zanechává ji zdravou a krásnou. Můžete zvolit ze dvou variant – pro světlou nebo tmavou pleť.

 

50 ml, nezávazná doporučená spotřebitelská cena 169 Kč

 

Dove hydratační tónovací tělové mléko s ochranným faktorem SPF 15 pro všechny typy pokožky 

 

Samoopalovací složka postupně vytváří přirozený tón pleti, který zdůrazní vaši krásu. Nemusíte čekat na paprsky letního slunce, užijte si opálení, kdykoliv chcete. Díky hydratačním látkám bude vaše pokožka jemná a hebká. Krém obsahuje ochranný faktor SPF 15. Pomáhá tak chránit vaši pleť proti škodlivým paprskům UVA a UVB. Krém je vhodný pro všechny typy pleti. Pro dosažení viditelného rozdílu v tónu vaší pokožky již po pěti dnech aplikujte denně.

 

250 ml, nezávazná doporučená spotřebitelská cena 169 Kč

 

Dále v nabídce Dove tónovacích tělových mlék naleznete:

-          Dove hydratační tónovací tělové mléko se třpytkami pro normální až tmavou pleť – 250ml, nezávazná doporučená spotřebitelská cena 169 Kč

 

 

Reklama