Hledáte vhodné topení do koupelny? Pod značkou KORALUX si můžete vybrat z mnoha typů a několika barevných provedení koupelnových radiátorů a topení tak sladit s barvou koupelny. K dispozici jsou tato otopná tělesa s rovnými i prohnutými trubkami, takže zapadnou jak do přísně geometricky laděné koupelny, tak i do prostor preferujících oblé tvary a zaberou přitom jen minimum místa.

koralux

Vedle vzhledu je důraz kladen na širokou možnost použití a napojení na stávající vytápění objektů, varianta standardního i moderního středového připojení je samozřejmostí. Radiátory lze doplnit též sadou pro elektrické vytápění. Teplo je tak možné mít v koupelně rychle kdykoli i bez toho, že byste topili v radiátorech v celém domě. K nejoblíbenějším typům koupelnových těles patří například KORALUX RONDO CLASSIC. Pořídit ho lze podle rozměru již od 1 233 Kč (cena bez DPH).

koralux

Koupelnový radiátor oceníte i v okamžiku, kdy je třeba něco rychle usušit, a to díky praktickému příslušenství. „Na sušení ručníků či prádla existují držáky a věšáky. Zakrytím tělesa, především v létě, dochází k postupnému korodování a znehodnocení topení, na které se poté nevztahuje ani záruka,“ radí Kateřina Knihová ze společnosti Korado.

koralux

Sušáky a věšáky pro desková i trubková tělesa jsou vyrobena z nerezové oceli a snesou zatížení až 5 kg.

koralux

Sušák zvolíte v jedné ze dvou nabízených délek, např. v délce 370 mm je jeho cena 1180 Kč. V délce 518 mm pak 1250 Kč. Délku sušáku zvolíte podle délky otopného tělesa. Druhou možností je zmíněný věšák, který stojí 320 Kč. Navíc montáž i demontáž sušáků a věšáků je velice snadná. Tato částka váš rozpočet jistě nijak radikálně nenabourá a prodlouží životnost vašeho topení o pár let.

koraluxkoralux