Pokud byste měly v botníku uvolnit trochu místa, tak pro tyto čtyři páry bot. Letos si na své přijdou nejen milovnice sexy high heels, ale i pohodlných placatých střevíčků. Tak pojďme na to!
5e3d6281e7c18obrazek.png

Tak trochu jiný podpatek

b1.jpg
Kotníčkové a ideálně kožené boty jsou nadčasové. Skvěle se hodí k pracovnímu kostýmku, ale my už se moc těšíme, až se zkombinujeme s holými nožkami. Zapomeňte ale na klasický podpatek ve tvaru jehly, trendy je takzvaný „pisa heels“. A ano, je opravdu inspirovaný po šikmé věži v italské Pise. Podpatek, který frčel už v 50. letech slaví comeback. Díky svému pohodlnému tvaru a nižší výšce si je oblíbily slečny, které se na podpatcích teprve učily chodit. Významně je pak proslavila Audrey Hepburn.
Pisa heels vás budou bavit, v takových botách totiž klidně prochodíte celý den a vaše chodidla nebudou trpět. A kdo se nebojí experimentů, měl by vsadit na barvy!

Klasika v řetězech

b2.jpg
Oblíbily jste si mokasíny? Tak v tom případě pro vás máme dobrou zprávu, jsou zpět. A kromě toho, že se drží svého klasického vzhledu a střihu, letos mají jedno společné – kov. Vybírejte takové mokasíny, které mají akcent v podobě řetízku nebo jiného kovového detailu. Holt, tyto boty letos nezažijí ani trochu nudy.
Kombinace klasiky a trochu drsňáckého kovu nás baví. Proč? Protože jdou proti proudu a nudu nechávají za sebou. A co víc, mokasíny představují i svého mladšího sourozence – verzi na masivních podpatcích.

O pár centimetrů výš

5e3d60892957cblobid0.jpg
Pokud vás na podpatky neužije, nemusíte smutnit, myslíme i na vás. Nadcházející sezonu si přijdou na své i milovnice pohodlí – platformy jsou in! Ale pozor, zapomeňte na super robustní divnotenisky ve stylu Spice Girls, ale spíše se poohlédněte po polobotkách, šněrovacích kožených botách v metalických barvách, ale plátěnky ve stylu espadrillek. Všechny tyto verze jsou povoleny, a to nejen do práce, ale klidně i na rande.

Sexy a na hraně

b3.jpg
Mules neboli pantoflíčky už loni trochu vystrkovaly růžky. A tuto sezonu jaro/léto se bez nich rozhodně nemůžete obejít! Barvy, nižší podpatek, hranatá špička, elegantní, přesto sexy provedení. Slušet budou šatům, sukním, ale i otrhaným džínům nebo šortkám. Trendy jsou pásky přes palec, vzory nebo zmiňované řetízky. Mules si zamilujeme, my všechny.

Také si přečtěte:

Reklama