Divoký a sexy krok
koz2.jpg

Zvířecí potisky se tento podzim opět hlásí o slovo, a to ve velkém. Není se čemu divit, takový leopard je pořád zatraceně sexy! A pokud si netroufáte třeba na kabát s touto divokou šelmou nebo třeba sukni, boty jsou skvělou volbou. I ten nejjednodušší outfit hned dostane novou šťávu.

Pohodlí nadevše
bota3.jpg

Tenisky jsou už vlastně takový evergreen. A pokud počasí dá (a teploty) jsou tací, kteří se z nich nevyzují celý rok. Minimalistické páry teď ale střídají takzvané „ugly shoes“ nebo také „daddy shoes“ nebo ošklivé tenisky, případně kecky po tátovi. Čím robustnější, tím lepší, čím výraznější podrážka nebo barevnost, tím více zazáříte jako stylová ikona. A pozor, nebojte se nosit je třeba i ke kalhotovému kostýmku.

Divoký západ
koz.jpg

Vdechněte svému šatníku a botníku trochu té kovbojské divokosti a pořiďte si alespoň jeden pár klasických „koní“. Rozhodně kvůli tomu nemusíte mít klobouk, laso nebo být milovnice westernových filmů. Kovbojské boty jsou in a v kombinaci s holými nožkami jsou super sexy!

Ve stylu 70'
koz1.jpg

Volné, nařasené kozačky se nosily i loni, užívat si jich můžete i tuto sezonu. A my říkáme ano! Tento „sedmdesátkový“ trend sluší holým nohám i punčoškám nebo skinny džínám. A nebojte se odvázat a místo černé klasiky sáhnout třeba po tmavě modré, zelené nebo vínové.

Také si přečtěte: