Řasenka Volume Artist nabízí v jediném balení skvělé účinky nového aplikátoru a inovativní tvarující pěnové formule. Vykreslete si přesně takové řasy, po jakých toužíte. Vytvořte bohatý objem, vytvarujte, prodlužte a natočte své řasy jednu po druhé s dokonalou přesností.

                                                                                                        

Navíc nyní přichází s variantou Volume Artist Black Diamant, která nabízí jedinečné složení obsahující zhuštěné černé pigmenty. Díky tomuto inovativnímu složení vaše řasy získají černočerný odstín, který dodá pohledu dynamiku a výraz. Zapomeňte na opětovné líčení vašich řas, abyste získala požadovaný černý odstín! Nyní stačí jedním tahem nanést magickou formuli s černočernými pigmenty a můžete vyrazit! Pokud chcete dramatický look – vrstvěte! Žádný problém se žmolky nebo opadáváním vás nečeká!

 

Velkou předností je také jedinečný kreativní kartáčkový aplikátor CreaflexTM. Obaluje a nadzvedává každou řasu zvlášť, a to bez slepování, bez žmolků a bez limitů – dává vám obrovský prostor pro vyjádření vaší vlastní osobitosti. Řasenka Volume Artist Black Diamant byla navržena tak, aby ve vás objevila umělce. Ovládněte umění dokonalých řas. Průlomový kartáčkový aplikátor je tvořen deseti různými řadami zoubků speciálně navrženými pro nadzvednutí řas a rovnoměrné rozložení pěnové formule. Výsledkem jsou nádherné řasy v každém okamžiku.

 

Již samotné balení naznačuje, že je určené pro opravdové umělce. Moderní a nápaditá stříbrná barva v kombinaci s černou je oživena grafikou s názvem řasenky Black Diamant, uprostřed nichž je vyobrazen samotný černý diamant, symbol této varianty.

 

Řasenka Volume Artist Black Diamant s černočerným odstínem!

Orientační maloobchodní cena: 289 Kč / 349 Sk

 

 

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz

Reklama