5ac3551c12747obrazek.png
Punčochy NEW RELAX 140 DEN pomáhají na mnoho způsobů. Je vhodné je nosit při výskytu drobných žilek na nohách, slouží k prevenci rozvoje křečových žil v těhotenství či hlubokého zánětu žil. Zároveň jsou skvělým pomocníkem při cestování, jelikož chrání před vznikem trombózy při dlouhém sezení. Stejně účinné jsou i v případě, kdy jsou ženy celý den na nohách v práci. Navíc jsou opravdu krásné, nerozeznáte je od běžných silonek. K dispozici jsou lýtkové a stehenní punčochy i punčochové kalhoty.
5ac3560f0b9adobrazek.png

Velice oblíbená řada NEW RELAX 140 DEN se vyznačuje dokonalou jemností. Tělové odstíny s příjemným pololeskem a sníženými účinky statické elektřiny na syntetických vláknech, stejně jako nižší páratelnost, učinily z těchto punčoch doslova hit pro běžné nošení. Můžete vybírat mezi novými odstíny světlé a tmavé tělové barvy, případně jsou k dostání také v černé variantě. Punčochy mají nově vyvinutou masážní část v oblasti chodidla, která zlepšuje mikrocirkulaci kožní tkáně. Větší pohodlí při chůzi zajišťuje extra plochý šev v oblasti prstů na nohou, neboť eliminuje otlaky. U stehenních punčoch jsou elegantní krajky v novém designu vylepšeny třemi silikonovými proužky, které zaručují pohodlné nošení, nekloužou ani neškrtí. Punčocháče mají kalhotkovou část vyzdobenou jemným vzorem a pro snazší orientaci při oblékání je zadní strana v pase vyznačena třemi svislými proužky.

5ac3556f365a8obrazek.png

Kolekce NEW RELAX 140 DEN má speciální úpravu HIGH IQ, která lépe odvádí pot a snižuje statickou elektřinu na syntetických vláknech. Vyspělý materiál zároveň umožňuje větší pružnost přes boky, což přispělo k zásadnímu vylepšení velikostní tabulky a přibyly velikosti vhodné i pro plnější postavy. Například ve velikosti XXL jsou určeny pro obvod boků až 130 cm.

Pro kompresivní punčochové výrobky je ovšem důležitý obvod v oblasti nad kotníkem. Všechny typy těchto punčoch jsou vhodné pro postavy od 153 do 182 cm výšky (velikost S až XXL), s obvodem nad kotníkem od 18 do 32 cm. Zdravotní podpůrné punčochové výrobky NEW RELAX mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru. Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou a snižuje tak potíže počínající žilní nedostatečnosti – pocit únavy, tíhy a napětí v nohou, slouží jako účinná prevence proti rozvoji křečových žil či dokonce hlubokého zánětu žil, stejně jako například cestovní trombózy.
5ac355e041e8fobrazek.png

Punčochy NEW RELAX 140 DEN spadají do tzv. I. kompresivní třídy a nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. K dostání jsou ve všech autorizovaných prodejnách MAXIS a.s. Jejich seznam najdete zde.

E-shop: www.medi-expert.cz/podpurne-puncochy-relax

Reklama