Myčka nádobí již dnes pomalu začíná patřit k základnímu vybavení kuchyně stejně tak jako dřez či lednice. Jen v České republice ji vlastní každá třetí domácnost. Není se čemu divit, jde o velice užitečného pomocníka, který dokáže ušetřit spoustu času, vody i vynaložené energie a mytí nádobí v myčce je mnohem ekologičtější než klasickým ručním způsobem.

sunlight

Na český trh nově vstupuje značka Sunlight, která nabízí kompletní řadu přípravků s dvojitou čisticí silou nejen pro zářivě čisté nádobí ale i myčku na nádobí. Myčka nádobí totiž patří mezi domácí spotřebiče, jejichž pořízení nás stojí nemalé peníze, a proto ji chceme dopřát co nejdelší životnost. Zaslouží si tedy tu nejlepší možnou péči. Vysoká účinnost přípravků Sunlight je dána unikátním složením obohaceným o extrakt z citrónu a účinné čisticí složky. Odborné znalosti značky Cif, která je odborníkem na čistotu, jsou také zárukou čisticí schopnosti přípravků Sunlight. Díky přípravkům značky Sunlight tak zažijete doslova revoluci ve světě „spokojeného“ kuchyňského nádobí.

sunlight

Tablety Sunlight All in 1 jsou ideálním pomocníkem pro ty, kteří chtějí efektivně využívat volný čas. Tablety Sunlight All in 1 obsahují vše, co potřebuje vaše myčka a nádobí. Chcete důkladně vyčistit zaschlou špínu či odolnou mastnotu? Nebo potřebujete dodat skleničkám, talířům a dalšímu příslušenství maximální lesk, aniž by došlo k poškození jejich citlivých povrchů? Odpovědí na všechny tyto otázky jsou tablety Sunlight All in 1. Díky nim vám navíc odpadnou i další výdaje na leštidlo či sůl, všechny tyto složky, které napomáhají k zajištění dokonalého výsledku, jsou v nich totiž již obsažené. A aby toho nebylo málo, kromě bezchybné čistoty a lesku, bude vaše nádobí po umytí vonět svěžím aroma.

U nás v redakci právě probíhá testování Sunlight. Brzy se můžete těšit na naše hodnocení.

Reklama