Každá žena je jiná a každé lichotí trochu něco jiného. A věřte, že na detailu záleží! Třeba na takovém, jako je výstřih. Ten umí dělat zázraky. Vybírejte dobře. Malý průvodce právě začíná...

Kdo by tušil, že budou výstřihy tak zásadní?! Typologie dle velikosti ňader a šířky ramen je více jak důležitá, a proto nikdy nepodceňujte výběr kvalitní a perfektně sedící podprsenky a vhodného vršku. Důvod? Správný střih totiž dokáže dělat optická kouzla – vylepší celkový vzhled a sjednotí křivky postavy. O tom, že vám to zvedne sebevědomí, snad ani nemusí být zmínka.

móda

Takže, co si obléknout, když...:

...mám úzká ramena

Pokud je horní polovina vašeho těla nevýrazná, je možná načase začít cvičit kliky. A pokud vás přeci jen taková aktivita neláká, vsaďte na výstřihy těsně ke krku. Přesně ten, a pak také lodičkový, vám krásně opticky protáhne trup. A pokud ukážete holá ramena, klidně i celé paže, tím lépe!

móda

...mám ramena široká

Ženy s širokými rameny často působí mohutnějším dojmem. Pokud je to i váš případ, žádné strachy, stačí, když se budete vyhýbat tenkým ramínkům a raději sáhnete po košilích, vršcích a šatech zahalujících tuto „kritickou“ oblast. Nebojte se ani výstřihu do V, klidně i těm pořádně hlubokým.

móda

...mám velká prsa

Pokud vám příroda nadělila a pyšníte se výrazným poprsím, jistě vás alespoň jednou potrápil hon za vrškem, který bude přesně ten pravý, neukáže příliš, nebude úplně u krku a hlavně, bude maximálně lichotivý. Mít velká prsa neznamená, že se musíte halit do roláků, naopak, mnoho látky v oblasti dekoltu nemusí být to pravé ořechové. Zvolte zlatou střední cestu, malý výstřih lehce střižený do V.

móda

...mám malá prsa

Řešíte-li opačný problém než vaše obdařené kolegyně, stačí, když se při výběru vršků zaměříte na ty, které jsou zdobené volánky, mašlemi nebo řasením. Trendy a praktické zároveň.

móda

Základem úspěchu je myslet na své tělesné proporce a harmonii celého outfitu. A náš osobní tip: Sázkou na jistotu je tradiční kulatý výstřih. A výstřih, s nímž nikdy nešlápnete vedle - „véčko“. 

Mohlo by vás zajímat: