Víte, jaké vlastnosti by měl mít váš nový vysavač? Nejdůležitější je dobrý sací výkon, minimální hlučnost, kompaktnost a nízká hmotnost. A právě těmito vlastnostmi se pyšní nové modely vysavačů Philips – bezsáčkový Philips Marathon, Philips Performer ideální pro alergiky a rodiny s dětmi a designový skvost Philips Jewel, které jsou na českém trhu k dostání od března letošního roku.  A navíc, pokud si jeden z nich nebo některý další vybraný výrobek Philips zakoupíte do 17. 7. 2005, můžete se zapojit i do SMS soutěže a vyhrát hospodyni na půl roku zdarma. Kromě této hlavní výhry  je pro vás každý měsíc připraveno i mnoho dalších cen. Více informací naleznete v obchodech nebo na www.philips.cz. 

Bezsáčkový vysavač Philips Marathon  s příkonem 2000 wattů a sací silou 350 wattů je vybaven jedinečným cyklonovým filtrem. Ten vytváří optimální průtok vzduchu při minimální ztrátě sacího výkonu. Díky tomuto omyvatelnému filtru a dvojnásobnému systému filtrace poskytuje vysoký a stálý sací výkon. Navíc je Philips Marathon nejtišším bezsáčkovým vysavačem na trhu! Mezi další zbraně tohoto „savce“ patří vylepšená sací hubice Tri-ActiveTM, která díky dvojitému kloubu, postranním kartáčkům a velkému sacímu otvoru v přední části hubice zajišťuje trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání. Philips Marathon je dále vybaven výstupním filtrem HEPA, pogumovanými kolečky, možností ukládat příslušenství přímo na rukojeti, výklopným držadlem pro snadné přenášení nebo 9 m dlouhou napájecí šňůrou. Jeho orientační maloobchodní cena je 8 490 Kč.   

Máte doma malé děti nebo sami trpíte alergií na prach či roztoče? Pak je pro vás dokonalá čistota jistě velmi důležitá. Ideálním vysavačem pro vás bude Philips Performer: nabízí vysoký sací výkon 425 W (příkon 2000 W) a díky filtru Ultra Clean Air HEPA zachytí až  99,95 %  prachových částic; těsnění HEPA zabraňuje zpětné vypouštění prachu do vzduchu. Prachová kazeta „clean comfort“ umožňuje jednoduché a zcela hygienické vyměňování naplněných prachových sáčků. Patentovaný uzavíratelný sáček  S-bag filtruje více než  90 % všech částic větších než 1 mm. Kapacita sáčku S-bag u vysavače Philips Performer je 4 litry, což znamená, že při běžném vysávání vydrží až 2 měsíce.

Také vysavač Philips Performer je vybaven univerzální hubicí Tri-ActiveTM , navíc pak hubicí „Twist & Clean“ pro tvrdé podlahy. Schránka pro příslušenství umožní mít 2 nebo 3 nástavce stále při ruce. Práci vám usnadní i pogumovaná kolečka, výklopné držadlo pro snadné přenášení nebo 9 m dlouhá napájecí šňůra s akčním rádiem 12 m. Řadu nových vysavačů Philips Performer tvoří dva modely – FC 9152 v tmavě červené a FC 9150 v džínově modré. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 7 490 Kč (FC 9152) a 6 990 Kč (FC 9150).  

Philips je již dlouho vnímán jako specialista na design vysavačů, které zároveň nabízejí výkon a řadu inovativních řešení. Nový vysavač Philips Jewel opět s hubicí Tri-ActiveTM nabízí trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání, a navíc je  vybaven systémem „Active Perfume“ s vonnými tabletami, které vašemu domovu dodají příjemnou svěží vůni.

Vysavače Philips Jewel mají příkon 1 800 W a sací výkon 390 W. Pro maximální hygienické výsledky využívá Philips Jewel filtr Super Clean Air HEPA. V celé škále dalšího vybavení jistě oceníte 7 m dlouhou napájecí šňůru, prachovou kazetu „clean comfort“, uzavíratelné sáčky S-bag s kapacitou až 3 litry, schránku pro příslušenství umožňující ukládat příslušenství přímo na rukojeti nebo pogumovaná kolečka. Řadu nových vysavačů Philips Jewel tvoří dva modely – FC 9054 ve spektrálně žluté a FC 9050 v modravé barvě. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 5 690 Kč (FC 9054) a 4 990 Kč (FC 9050).

Reklama