Kraslice, pomlázka, beránek, čokoláda, toto vše je symbol velikonočních svátků, které neodmyslitelně patří k tradicím naší společnosti, a které nejčastěji trávíme v rodinných kruzích s tradičními zvyky. Nákupní galerie Myslbek se proto rozhodla podpořit Nadaci Jedličkova ústavu ve sbírce na bezbariérový autobus pro žáky z Jedličkova ústavu a škol. Stane se tak u příležitosti letošního stého výročí založení této instituce pro mládež s tělesným postižením.

Zimě již pomalu stříháme metr a těšíme se na jaro a první paprsky slunce, první sněženky a také na dny, kdy budeme moci odložit těžké zimní kabáty a čepice zpět do skříní. Zanedlouho nás rovněž čekají svátky jara, Velikonoce, které si většina lidí užívá se svou rodinou v poklidném svátečním duchu plným tradičních zvyků jako pomlázka a malování kraslic. Pro ty z Vás, kteří i v těchto dnech dávají přednost městské sváteční atmosféře plné farmářských a velikonočních trhů a zajímavých akcí, Nákupní galerie Myslbek připravila tak trochu netradiční Velikonoce.

mysl

Letošní Velikonoce připadají na datum 29. března až 1. dubna, což je den, který je rovněž nazýván „aprílem“ a nese v sobě tradici zábavy a žertíků, které nám mají oživovat tento jarní den a vnést do našeho každodenního života trochu smíchu. Nákupní galerie Myslbek se rozhodla v tyto dny podpořit sbírku Nadace Jedličkova ústavu, a tím se pokusit studentům „Jedle“ splnit jejich přání - nový bezbariérový autobus.

Pokud kdokoliv v době od 25. března do 1. dubna přijde do Nákupní galerie Myslbek, bude mít možnost se nejen inspirovat a zapojit se do tradičních velikonočních dílen, ale také podpořit veřejnou sbírku na tento speciální bezbariérový autobus.

V atriu galerie bude umístěn také stánek, kde si zákazníci budou moci zakoupit trička, která pro Nadaci Jedličkova ústavu navrhla a zpracovala úspěšná módní návrhářka Beata Rajská. V pasáži bude rovněž umístěna kasička, do které lze přispět libovolnou částkou.

mysl

Celkový výtěžek z této akce poputuje na účet Nadace Jedličkova ústavu za účelem koupě nového speciálního autobusu, který slouží k přepravě na kulturní a sportovní akce v ČR i mimo ni, výlety, školy v přírodě a podobně. Současný autobus je již technicky nevyhovující.

Přijďte ve dnech 25. března až 1. dubna do Nákupní galerie Myslbek, podpořte žáky z Jedličkova ústavu a škol a zapojte se do velikonočních dílniček se svou rodinou. Těšíme se na vás.

mysl

O Nákupní galerii Myslbek

Myslbek je nákupní zónou v historickém a zároveň nákupním srdci Prahy - v prestižní a slavnými značkami vyhledávané ulici Na Příkopě. Světové značky tu tradičně představují kolekce, které u nás nejsou jinde k dostání, a pro každou značku je obchod v této ulici jistou zárukou slávy a úspěchu. A Nákupní galerie Myslbek je umístěna v srdci této Mekky módy. Najdete tu obchody s oblečením mnoha stylů pro každý věk i příležitost, ale i obchody s kosmetikou a parfémy. Kromě notoricky známých obchodů, jako jsou H&M, Next nebo Intersport, tu najdete i exkluzivní kolekce značek Guess by Marciano, Escada Sport, Pepe Jeans, T.M.Lewin, Gant nebo Calvin Klein Underwear a mnoha dalších. V Nákupní galerii Myslbek je také k dostání přírodní kosmetika Korres a v prodejně Bibelot exkluzivní psací potřeby. Nově můžete rovněž navštívit galerii uměleckých fotografií Yellow Korner. Součástí Nákupní galerie je pak zóna s občerstvením, ve které se můžete občerstvit mimo jiné v pizzerii Coloseum nebo v japonské restauraci Umami.

Zdroj a foto: tisková zpráva

Reklama