Německá značka Geuther je rodinný podnik, který má víc než sto let zkušeností s výrobou dětského dřevěného nábytku. Dnes už je sortiment Geutheru mnohem širší než na začátku - dětské pokoje, jídelní židličky, nábytek na hraní, bezpečnostní zábrany... To vše ve dřevě, kvalitním provedení a s pětiletou zárukou na vybrané výrobky.

Přebalovací pult Wanda

Wanda je neuvěřitelně praktický přebalovací pult vhodný i do maličkého bytu - visí totiž na zdi. Ve složeném stavu vypadá jako tabule, kde si mohou vaše děti malovat, nebo si tam můžete napsat třeba nákupní seznam. Po sklopení je z Wandy klasický přebalovací pult z masivního dřeva a navíc máte po ruce poličky na všechny nezbytnosti. Bezpečné otevírání zajišťuje plynová pružina. Doporučená prodejní cena: přírodní barva: 5 190 Kč.

Geuther

Židlička Family

GeutherPokud vaše miminko už zvládne sedět samo zhruba čtvrt hodiny, můžete začít používat vysokou židličku. Židlička Family od Geutheru má ergonomicky tvarovanou opěrku zad, opěrky na ruce a odnímatelný pultík. Svoji kvalitou přesvědčila i německou organizaci pro ochranu spotřebitelů Stiftung Warentest, která židličce udělila dobré hodnocení. Dokoupit si můžete také polstrovanou výplň) aby vaše miminko sedělo v měkkém. Family se prodává v šesti barevných provedeních, od přírodního dřeva až po pestrobarevnou kombinaci.
Doporučená prodejní cena: od 2.990 Kč do 3.390 Kč v závislosti na vybrané barvě, cena výplně: 469 Kč

Dětské pokoje - Limoncello

Geuther

I dětský pokojíček může být zařízený nadčasově a vkusně, aniž byste ho museli měnit každé dva roky s tím, jak dítě roste. Kompletně zařízený pokoj od Geutheru se skládá z dětské postýlky, přebalovací komody, dvoudílné či třídílné skříně, policového regálu a poličky na zeď, všechny kusy se dají zakoupit ale i jednotlivě. Na výběr jsou různé barevné varianty, výrazné je například Limoncello - kombinace jemně strukturovaného piniového dekoru, teplé žluté a světle zelených tónů pokojíček krásně prozáří. Zásuvky se otevírají lehkým zatlačením.

Všechny uvedené produkty a další dětské zboží, jako třeba kočárky a autosedačky, naleznete na www.babystar.cz.

Reklama