Milé čtenářky, díky naší spolupráci se šamankou Markétou, která se také od dětství věnuje čtení z ruky a čarám osudu, jsme vybrali 5 z vás, kterým Markéta udělá z fotografií rukou stručný a výstižný výklad. Děkujeme za vaše e-maily a fotky, které jste nám poslaly. Dnes vám přinášíme další z výkladů pro čtenářku s nickem telelot. Co nám o jejích rukou napsala šamanka Markéta?

Dnes vám přinášíme další z výkladů pro čtenářku telelot:

Tato ruka patří ženě, která má však schopnosti, které jsou tradičně přisuzovány spíše mužům. V ruce je takřka učebnicově vidět útvar zvaný „Trojúhelník dobrého manžela“, který dává jeho nositeli znaky schopnosti, moudrost a vypovídá o zralé stabilní osobnosti. Tento trojúhelník (1) je tvořen z čar osudu, hlavy a z Merkurovy čáry.

ruce

Zvláště výrazná Merkurova čára prozrazuje dobrý obchodní talent, schopnost komunikace a dovednost nadchnout a sdružit lidi kolem sebe pro určitý cíl. Tento člověk je sice jemný, ale zároveň poměrně vůdčí typ. Své ambice ale prosazuje velmi vlídně a přátelsky. Je tvůrčí, se zajímavými nápady a velmi odvážný (2). Jistě nepřehlédnutelná osobnost (výrazná čára osudu v obou dlaních – 3). Čára srdce prozrazuje jistou opatrnost a problémy v prvních partnerských vztazích.

ruce

Během celého života bude tento člověk řešit a učit se otvírat druhým lidem. Není to totiž pro něj snadné. Jeho čisté úmysly, schopnost a průzračnost ideálů mohou totiž často narážet na nepochopení ostatních a snahy druhých nechat se táhnout. Postupně však během života vstoupí do srdce mír a troufne si milovat.

ruce

Rada: Tomuto člověku není mnoho co radit. Ví, jak moudře se svým životem naložit. Dá se říct jen jediné. Skvěle, jen tak dál!

Naše články:

Více o Markétě se můžete přečíst v tomto rozhovoru a v dalších materiálech:

Markétiny Facebookové stránky Chiromantie: www.facebook.com/chiromantie?fref=ts

Markéta Švarcová
Šamanská poradna Přístav 69
www.pristav69.cz

Reklama