Milé čtenářky, díky naší spolupráci se šamankou Markétou, která se také od dětství věnuje čtení z ruky a čarám osudu, jsme vybrali 5 z vás, kterým Markéta udělá z fotografií rukou stručný a výstižný výklad. Děkujeme za vaše e-maily a fotky, které jste nám poslaly. Dnes vám přinášíme další z výkladů pro čtenářku s nickem spavec. Co nám o jejích rukou napsala šamanka Markéta?

Dnes vám přinášíme další z výkladů pro čtenářku spavec:

ruka

Tato žena se snaží řídit si život sama. Je velmi chytrá (krásná čára hlavy – 1), v práci úspěšná, ambiciózní. I když své ambice raději realizuje společně s ostatními lidmi, její osobní plány zůstávají často skryté, na pozadí, má obchodní talent, ale snaží se být vnitřně nezávislá. Apollonova čára (2) prozrazuje umělecké sklony, lásku k harmonii i životní štěstí. Se svým životem nakládá moudře a díky své odvaze (rozdělení čar hlavy a života – 3) dokáže zavčasu čelit možným krizím. Užila si jich v životě již dost a tak se snaží jít na to jinak než je jí rodově dané. Nechce následovat některé vzorce chování, které zažila. Je hodná (čára srdce – 4), ale své city se od jisté doby snaží mít pod kontrolou, otvírat je jen tehdy, když ví, že člověk na druhé straně ji nezradí. V pozdějších letech si vytvoří krásný partnerský vztah. Sil má tak akorát, ne nadbytek, ale na nohou ji drží především její vůle a touha zařídit si hezký život, zdraví má dobré. Jen v poslední době trochu přetěžuje oči, měla by si na ně dávat větší pozor (5).

Rada: Až jednoho dne přijde čas, smířit se se svou minulostí. Udělejte to. Dá vám to klid, síly a stabilitu, která Vám bude jen k dobru.

Naše články:

Více o Markétě se můžete přečíst v tomto rozhovoru a v dalších materiálech:

Markétiny Facebookové stránky Chiromantie: www.facebook.com/chiromantie?fref=ts

Markéta Švarcová
Šamanská poradna Přístav 69
www.pristav69.cz

Reklama