Říká se, že oči jsou okna do duše, neboť jediný pohled v jeden okamžik prozradí to, co skrýváte hluboko ve Vašem srdci a ve Vaší duši. Jediný pohled prozradí tajemství, která byla dosud skryta. Jediný pohled dokáže být výjimečným - Váš pohled. Objevte svou vnitřní krásu a okouzlete svět svým výjimečně krásným pohledem s novou řasenkou SINERGIA od Gabriella Salvete, protože SINERGIA je souhra, zrození a elegance. SINERGIA jste Vy.

Elegance a krása v jednom tahu

Gabriella Salvete

Neodolatelně krásná, elegantní a výjimečná - to jsou tři slova, která vystihují ženu, která je synergií své vnější a vnitřní krásy, synergií dokonalosti a jedinečnosti a synergií sebe sama. Stejně jako nová objemová řasenka SINERGIA s efektem umělých řas, díky které bude Váš pohled výjimečný. Rozmazlí Vás pocitem, že o své řasy dokonale pečujete každým tahem. Tato nová řasenka s asymetrickým kartáčkem ve tvaru oka s dutými nylonovými vlákny si pohrává s každou Vaší řasou. Každou řasu precizně odděluje, hladí a zahaluje ji do hluboké a tajemné černě. Navíc obsahuje přírodní mořský kolagen, který řasy hydratuje a dodává jim neuvěřitelný objem. Podtrhněte svoji výjimečnost a buďte synergií Vaší vnitřní krásy.

Dotkněte se barev

Gabriella SalveteOči jsou okna do duše, ale také branami našeho vnímání. Neboť díky nim jsme si vědomi toho, že život není černobílý, ale naopak plný nádherných chvil, emocí a barev. Proto Gabriella Salvete rozšiřuje své široké portfolio barev svých laků na nehty a přichází se dvěma novými odstíny - v korálové a jemně nachové barvě. Obsahují zpevňovač, D-Panthenol a vitamín E, díky kterým jsou Vaše nehty pevnější, pružnější a vyživené. Nebojte se barev a buďte odrazem módy, radosti a Vaší vnitřní krásy.

Luxusní zážitek pro vaši pleť

Váš pohled, Vaše tvář a Váš úsměv mohou být odměnou za hezká slova, která Vám Vaši blízcí sdělují. Ale čím byste Vy mohla odměnit Vaši pleť? Co by mohlo ještě více rozzářit Váš úsměv a tvář? Nový BRONZER POWDER.

Vaši pleť hýčká a zanechává ji hebkou na dotek, ale také na pohled. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pleť dokonale hydratuje. Díky hedvábným proteinům je pleť vyhlazená, svěží a hebká a díky SPF 15 zároveň chráněna před slunečním zářením. Tento nový bronzer obsahuje také silikonové složky, které pomáhají absorbovat případný vyšší maz pokožky. Jeho elegantní balení se zrcátkem a houbičkou je tak zároveň i krásným doplňkem do Vaší kabelky. Dopřejte své pleti luxusní zážitek.

Gabriella Salvete

Díky Gabriella Salvete můžete být dokonalou synergií Vaší vnější i vnitřní krásy. Díky této dekorativní kosmetice s italskou vášní můžete být výjimečná, krásná a přitažlivá v jeden okamžik, stejně jako je ona. Buďte i Vy Gabriella Salvete a okouzlete svět svou vnitřní krásou.

GABRIELLA SALVETE - OBJEVTE SVOU VNITŘNÍ KRÁSU!

Reklama