Také vyhráváte?
 Mám super kamarádku, taková správná holka do nepohody, milá a přející osůbka. Má mnoho koníčků, ale ten, o kterém Vám dnes napíši, je zcela zvláštní.

Ráda se vrhá do různých spotřebitelských soutěží. Neunikne jí žádná. Její vášeň je dlouholetá, a tak nejen že soutěže sleduje sama, ale dokonce už nakazila své přátele. I já se s úspěchem několikrát zapojila a pokaždé cenu dostala.

Za ta léta, co soutěží, má kompletně vybavenou kuchyň. A nejde pouze o hrnečky, příbory a nádobí, ale také deky a oblečení všeho druhu. Nedávno mne vzal dech papinův hrnec Braun.

A tak šmikám čárové kódy, omývám kelímky, sbírám obaly a pozoruji rozzářené očka kamarádky, když jí je předávám.

Určitě znáte takové to kolo, kde za zakoupený výrobek  zatočíte a vylosujete si nějakou  "blbost"? Né tak ona. Přijde zatočí a má to nejlepší, co tam mají. Zírám, obdivuji a přeji. Jen sedět s nimi u stolu na plese, to je zoufalost sama.

Jednou jsme ji požádali o vytáhnutí losu na mysliveckém plese. Lístků bylo deset. Pouze ten od ní vyhrál zajíce.
Nevěřila jsem, že lze vůbec něco vyhrát - já, ona a možná i vy jste toho důkazem.
                         

 Bára


Toto je velmi průhledný způsob, jak vytáhnout z redakce dáreček. Úplně mi srdce ustrnulo. Kamarádka pořád vyhrává, a ty, Baruško, pořád nic a nic. To je smutný úděl.

Ale ozkoušíme čecháčství. Redakce zatím má zkušenost, že si čtenářky navzájem příliš nepřejí a kdykoliv je možné hlasovat negativně, stane se tak.

Proto rozhodnutí o tom, jestli ti dárek mám poslat, nebo ne, nechám na nich. - Na vás

Jinak krásný den přeje editor.

redakce@zena-in.cz

Reklama