sport

Nedávno jste se na našich stránkách mohli setkat se soutěží, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Bebe Dobré ráno. Tato značka je již tradičně spojena se zdravou snídaní, která nám umí poskytnout energii do celého dne, ať je jakkoli náročný.

A protože dobíjet energii potřebujeme všichni, zeptali jsme se vás, jak to děláte vy. Zajímalo nás, jaké sportovní a relaxační aktivity převážně v létě provozujete a s čím jsou u vás spojené.

Vaše odpovědi nás překvapily svojí různorodostí, je vidět, že sport i aktivní relaxace jsou vašimi koníčky a nikdo z vás ve svém volném čase jen tak „obyčejně“ nezahálí na kanapi před televizí. Jezdíte na kole, na in-line bruslích, plavete, provozujete turistiku, skáčete na trampolíně… Bylo proto velmi těžké vybrat z množství došlých odpovědí jen tři z vás, které získají sladkou odměnu v podobě balíčku Bebe Dobré ráno. Ale soutěž je soutěž, a tak jsme si museli poradit.

První vítězný příspěvek dokazuje, že jsme se neřídili jenom délkou vašich odpovědí. Napsal nám ho poeticky znějící nick vzdaleny. Obsahuje i radu pro všechny :)

Ranní sprcha, krásné milování, dobrá nálada, vtip, relax, sauna, masáž, plavání, kolo, ale nejlepší je se nádherně zamilovat, pak má člověk opravdu křídla. Doporučuji všem, vyzkoušeno mnoha generacemi.

Z další vítězné odpovědi jsme získali přesvědčení, že sportovní i relaxační aktivity lze pěstovat v každém věku, jen se člověk nesmí zaleknout prvních neúspěchů. Úsměvný příběh nám napsala  soleco:

bebeTak kolo NE!! Je mi 61 let a naposledy jsem na něm seděla v šestnácti. Vloni při pokusu obnovit šlapání do pedálů, aniž bych do nich šlápla nebo vyjela ze vrat, při přehazování nohy na druhou stranu jsem ztratila balanc a kamarádka volala záchranku. :-)) Dopadlo to dobře... Snesla jsem si z půdy in-liny mé dcery, nikdy jsem na nich nestála, ale na bruslích v zimě jsem jela podél mantinelu a docela mi to šlo!! A tak jsem si koupila i chrániče... touha a varování mých tří dospělých dětí se ve mně pralo dost dlouho. V mém věku vyhrál rozum... Ale lenoch nejsem… ve středním věku jsem absolvovala několik dálkových pochodů i 5O km,nevadí mi ani dnes náročnější výšlap, při mé vášni-houbaření nachodím kilometry... No a energii mi už 5 měsíců dobíjí vnučka Kristýnka, a až začne chodit, těch kilometrů bude víc!!!

A odpověď poslední výherkyně napovídá hodně o tom, že energii lze dobíjet i doma a není k tomu potřeba nic jiného než obyčejná trampolína a vana plná vody. Napsala nám o ní bohuša.

bebeAhojky, jak se dobíjím energií? Při třech malých dětech a jednom přerostlém dítěti v podobě manžela potřebuji dobití energie víc než sůl, a proto SKÁČU a SKÁČU...! Přehrávač osolím na plný pecky a SKÁČU na trampolíně! Hopsám, měním polohy - jednou jsem dole, jednou nahoře, a musím uznat, že v té chvíli je mi skvěle! A až se do sytosti vyskáču, následuje koupelna, kde přichází na řadu plavecká relaxace v podobě vany plné vody...! Po takovém dobití energie jsem schopna hravě snášet svoje tři -vlastně čtyři ROŠTÁKY...!

Všem zúčastněným děkujeme za jejich krásné příspěvky a přejeme jim spoustu dalších úspěšných dnů naplněných sportem, relaxací a příjemnými zážitky! Výherkyním posíláme sladké balíčky s Bebe Dobré ráno, o kterém si můžete více přečíst na www.hnutizadobrousnidani.cz