V pátek jsem vám slibovala hodně dárečků. A už je to tady! Hned pod třemi články jste měly možnost stát se adeptkou na výhru. A to jen a jen za to, že napíšete smysluplný příspěvek. Skoro by se chtělo říct... za málo peněz, hodně muziky.

A kdo vyhrál? Která z vás se stává majitelkou pěkné knihy, kterou si třeba odveze na dovolenou a tam si ji v klidu přečte?

Pod článkem Prý ho mají sametového je to příspěvek č. 73, který napsala Stěpka.

Článek Život s cukrovkou zase přinesl štěstí čtenářce s nickem bobina19. Příspěvek měl číslo 29.

A kdo si smlsnul na Tiramisu - italském zázraku? Více než stovka z vás. Výhru ale mohla získat jen jedna. A tou je Anai s číslem 34.

Všem výherkyním srdečně gratuluji! Knížky poputují na vaše adresy.

Pokud jste pokoušely štěstí v soutěži, která probíhala od pátku a končí až dnes v 10:00 hodin, nezapomeňte po desáté hodině přijít a přečíst si, zda to nejste právě Vy a nestáváte se majitelkou domácího nehtového studia. A jestli jste ještě nesoutěžily, máte poslední možnost. Zkuste své štěstí TADY.

A i dnes máte samozřejmě šanci získat cenu - tentokrát voňavou. Ve hře článek Cvičení chrání před rakovinou. Pište své názory, zkušenosti, rady. Třeba budete mít štěstí tentokrát Vy a zítra si přečtete, že jste vyhrála.

A připomínám dnešní téma - Sport a já. Téma, které není určeno přebornicím a rekordmankám, ale nám, obyčejným smrtelnicím, které si z hodin tělocviku neseme nějaký pořádný mindrák. Úvodní článek, ve kterém se dozvíte o mém tělocvičném utrpení, si můžete přečíst ZDE .

A aby toho nebylo málo, i dnes bude hlavní denní soutěž. Jaká, to se dozvíte kolem jedenácté hodiny.

Krásné pondělí všem! S pozdravem Sportu zdar a Ženám-in zvlášť se v tuto chvíli loučí

Reklama