Před Vánocemi jste měli možnost zúčastnit se kvízu s Oskarem.
Musíme konstatovat, že i v tak hektickém, jakým bezesporu vánoční a předvánoční čas je, si našla celá řada z vás čas na to, aby do soutěže vstoupili, a tím si připravili zároveň příjemné chvíle očekávání, zda se štěstěna tentokrát neusměje právě na ně.
Kdo ví, motivace byla pro mnohé určitě lákavá, protože Oskar slíbil ceny zajímavé a atraktivní.

Ze zkušeností z podobných soutěží jsme v redakci věděli, že vyhodnotit zaslané texty a vybrat z nich nejzajímavější a nejvtipnější příspěvek, nebude vůbec jednoduché, a proto jsme si vzali na pomoc i zástupce Českého mobilu.

A jak to tedy dopadlo?

1. cenu – mobilní telefon Siemens C62 obdrží Sněženka:
Text: Sháníš lásku na Vánoce? Přečti zprávu, máš to v kapse! Od Oskara mobil kup si, změníš design, budeš sexy.

2.- 4. cena – Oskarta Parta potěší čtenáře(ky) s nickem: bcvesely, Bubka a Janejka1: Texty (ve stejném pořadí) :
- Vtipný text se slovy OSKAR, MOBIL, LÁSKA, VÁNOCE a ZPRÁVA - toť úkol pro šíleného grafomana

- Vánoce jsou za dveřmi - pro mě zpráva skvělá! Ježíšek mi totiž letos velkou radost udělá! Dostanu parádní mobil - Oskar je má láska! Na mé tváři zas ubyde aspoň jedna vráska!

- Láska moja, chorý som! Takúto zprávu mám pod nosom. Priniesol mi ju mobil pred chvíľou, na Vianoce nemôžem byť s Tebou. Ale keď už Oskar kartu mám, celú ju s tebou prevolám.

5.- 10. cena – tyčinka na rty Oskar vyhrává makina, josif, Dickie, pavel99, sagitarius_ka a Gabčulka:

Texty (opět ve stejném pořadí, jak jsou jmenovitě výše výherci uvedeni):

- Na můj mobil přišla zpráva. Moje milá se na Vánoce vdává. Tesknit se mi moc chtělo, ale vtom mi v kapse cosi zazvonilo. Moje druhá velká láska - Oskar tarif Mezi nami. A už jsem zase volný, milé dámy !:)

Láska přišla tiše a bez zvaní, mně mobil v kabelce stále vyzvání. S Oskarem kontakt navážu lehce, bez tebe se mi nikam nechce. Pošlu zprávu od srdce: Lásko má, vzdálená, veselé Vánoce! 

- Na mobilu zablikala od Oskara zpráva: ani letos o Vánocích láska neprohrává. Jen ti kapři na talíři názor mají jiný, pro ně zpráva o Vánocích má podivné stíny. Na můj mobil přišla zpráva, Vánoce jsou tady. Sláva.

Beru mobil, píšu zprávy, přeji lásku , hodně zdraví. Oskárek má dobre ceny, to se v dnešní době cení !

LÁSKA hory přenáší, odloučení nesnáší. Co k VÁNOCŮM za dary? Dva MOBILY OSKARY! Každá milá ZPRÁVA sílu lásce dává. Díky, milý Oskárku, milovat lze na dálku...

- Oskar dostal nový mobil, je to dobra zpráva, Vánoce už ťuk ťuk na sklo, Boženka se vdává! Je to jeho velká láska, volají si, až to praská.

Nedostalo se na Vás? Pak ještě hledejte (pořadí nicků souhlasí s pořadím výher), zda jste nevyhráli jako 11.-15. krém na ruce Oskar nebo 16.-20. pero značky Senator.

Svatula
TreasureIsland
verulinka
Žabička
avi
1
bronec
IMA
Iris
Jajíček

Pokud jste se nenašli ani v této skupince, nezbývá Vám, než zkusit štěstí jindy, při jiné soutěži.
Výhercům gratulujeme!

Výherci budou kontaktováni na základě informací uvedených v registraci www.zena-in.cz . V případě, že kontaktní údaje uvedené v registraci nebudou pravdivé, bude vybrán náhradník.  

          
Reklama