Dobré ráno, krásný den! Včera jsme vyhráli a dnes se těšíme na Slováky s Rusákama. A jak to máte vy? My chlapi to máme jasné... Budeme se dívat, i když to nejsou vysloveně naši.

Přiznávám bez mučení, tuto první novinku píšu ve 21.59 2. 5. 2011. Pln euforie a pozitivní nálady sleduji Lotyšsko Finsko - teď 2:1 a těším se na ráno na vaše příspěvky. Bavíme se o tom, jak to máte se sportovními přenosy... baví vás, nebo vás nechávají netečnými? Štvou vás, nebo vítězství znamená úžasný večer?

Jsem rád, že se včera ozvala Gába 23.


Milá redakce a ženy
Jsem asi divná, leč v naší domácnosti je to právě naopak. Když se hraje MS, nebo je dokonce Olympiáda a naši hrají hokej, jde u mě vše stranou. Sedím u televize a čumím, fandím, pištím. Rty prokousané, když je výsledek vyrovnaný, kolapsové stavy při přesilovkách, moc to prožívám, ale sama. Manžel se dívá občas a moc to nekomentuje, poslední dobou se nedívá vůbec a celá naše vesnice si oddechla. Zjistili jsme totiž, že když se manžel dívá a fandí, vždy prohrajeme. Pokud se na zápas nedívá, naši hoši vyhrají. Je to divné, ale je to tak. Za bezdětných časů jsme se všichni scházeli v hospodě, která praskala ve švech a hulákali, povzbuzovali, při rozhodujícím zápasu i slzička ukápla. Pamatuji si Nagáno, kvůli finále jsem nešla ani do práce a pak oslavovala jako blázen. Zlato na olympiádě, to byl zázrak, na to nikdy nezapomenu. 
Hokej je jediný sport, který takhle prožívám. 
Takže já určitě budu dnes, řvát Češi do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A doufám, že rodina mi odpustí trochu toho zanedbávání. Ale MS si nenechám ujít. 
Zápas s Dánama, druhá třetina, čtyři góly během deseti minut.......takhle se to dělá, takhle se to hraje. 
Gába23

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Pokud nezaspím z fandění, za chvíli se dozvíte víc. Třeba i to, co získáte, když váš příspěvek dostane mne. A Gába23 je dost vysoko. :)

Pište, svěřte se, klidně mi i vynadejte za všechna příkoří, kterým jste vystavena kvůli sportovním přenosům..

Na vaše příspěvky se těším na

redakce@zena-in.cz

Reklama