Zdravím všechny ženy-in.

Soutěže jsou pro mě dost podstatné, ani nevím proč, ale když se o nějaké dozvím, nedá mi to a musím se zúčastnit. Poprvé jsem vyhrála, když mi bylo asi 22 let a byla to kosmetika v hodnotě 1 000,- Kč. Bylo to v jednom nejmenovaném ženském časopise. Měla jsem velikánskou radost a to mé soutěžení ještě podpořilo. Vyhrála jsem v té době ještě osušku, láhev vína a takové drobnosti.

Jednou mi táta volal, že mě vybrali v osudí v televizi, jestli jsem náhodou nevyhrála auto. Bohužel ne, ale byla to další kosmetika v hodnotě 1 000,- Kč. Pak jsem se vdala a s vyhráváním byl konec. Asi jsem vyhrála svého muže. (Někdy o tom silně pochybuji, ale jen opravdu někdy).

Před rokem se to zlomilo a  vyhrála jsem, zase s časopisem parfém za 1 500,- Kč, nedávno pečující výrobky na boty, biopotravinu, tělovou kosmetiku (stále stejný časopis). Od února letošního roku jsme si pořídili internet, a já byla v šoku, kolik je TADY soutěží. Hotový ráj pro mne. Zatím jsem tu nevyhrála, ale pokouším se dál a doufám. Známí mi říkají, ty jsi zase něco vyhrála, ale když jsem se podívala na diskusi, kdo co vyhrál, kde kdosi psal, že už vyhrál ceny v hodnotě 600 000,-  Kč, čtete správně, tak jsem si řekla, Edi, to jsi troškař.

Všem lidem to ale přeji, nějaká paní psala, že za rok poslala 2500 soutěží, a taky dost vyhrála. To tedy obdivuji, protože snad nedělá nic jiného, než sedí a píše do soutěží. Je to zkrátka náš velký koníček.

S pozdravem Edith1975


Zkoušejte dál, třeba se na vás i v ž-in usměje štěstí. A pochybnosti ohledně výhry v podobě partnera - kdo z nás o tom občas nezapřemýšlí, jestli to není trochu jinak? :-)Mysleli jste si, že jste vyhráli "velkou věc", a nakonec vyšlo najevo, že to je jen maličkost?

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Připadá vám to jako zbytečné vyhazování peněz?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz


Reklama