Před svátky probíhala na Žena-in soutěž o robotický vysavač Ecovacs Deepoo D56. Protože víme, že se zajímáte o tyto moderní pomocníky v domácnosti, zeptali jsme se výherkyně, jak s ním je spokojená. A samozřejmě, že nám potvrdila, že robotický vysavač je pomocníkem na jedničku!


S přítelem žiji v malém bytě. Ačkoliv se může zdát, že na úklid může být tento malý prostor ideální, opak je pravdou. Po celém bytě máme položenou plovoucí podlahu a světlou dlažbu. Ačkoliv pravidelně uklízím, stále jsem bojovala s tím, že po víkendovém pečlivém úklidu, jsem již v úterý nacházela po bytě chomáčky prachu. Nepomáhalo vůbec nic a já už byla z neustálého uklízení téměř nepříčetná. Až letos mám konečně klid a úklidem netrávím polovinu víkendu. S tím robotickým vysavačem Ecovacs, který jsem u vás vyhrála je po starostech. Vysavač je nastavený tak, aby obden automaticky vysával po celém bytě. Já pak o víkendu pak jen klasicky vytřu a pořád máme uklizeno. Ušetří mi to spoustu času a nemusím na to myslet, vysavač uklízí tak, jak ho nastavím. Asi neznám lepší vynález, než je právě robotický vysavač - myčka je fajn, ale tento pomocník je opravdu nadčasový. Vyzkoušela jsem ho už i u rodičů doma, maminka ho chtěla vidět - mají dva dlouhosrsté psy a myslím, že už mám pro ně vymyšlený ideální dárek k Vánocům. :-)

Jana

ecovacs

Jaký vysavač jsme měli v soutěži? Vše najdete na http://www.ecovacs.cz/

Robotické vysavače Ecovacs Deepoo představují inteligentní řešení pro každodenní udržování čistoty ve Vaší domácnosti.
Samostatně uklidí celou místnost, pečlivě vysají v rozích a na těžko dostupných místech, dostanou se i pod nábytek a zároveň mají nízkou spotřebu a zcela automatický provoz. Značka Ecovacs vstupuje na evropský trh se třemi vysoce kvalitními modely robotických vysavačů v trendy barvách, které doslova rozzáří Váš byt.

Využití robotického vysavače

Robotické vysavače Ecovacs jsou vhodné pro všechny typy podlah. Ideální jsou pro plovoucí nebo laminátové podlahy, dlažbu, linoleum a koberce s vlasem do 1 cm. Bez problémů překonají překážky do výšky 1,5 cm, včetně přechodových lišt mezi pokoji a nízkých prahů. Samozřejmě zvládnou i přechod mezi kobercem a podlahou.

Délka úklidu a nabíjení

Ecovacs dokáže na jedno nabití baterie vysát plochu o rozměrech 90 až 120 m2, doba úklidu činí od 45 do 60 minut. Po dokončení úklidu si vysavač ponechává energii v akumulátoru pro vyhledání nabíjecí stanice. Vyhledávání probíhá až 20 min, 10 minut u modelu D54.

Robotický vysavač se ideálně hodí do klasických bytů, i menších kanceláří. V rozlehlejších domech počítejte vždy s pečlivým úklidem jedné nebo dvou místností (dle rozlohy). Jakmile je baterie téměř vybitá, vysavač se sám vrátí do nabíjecí stanice, kde se dobije pro další úklid. U vysavače D58 a D73 lze využít možnosti nastavení úklidu na dva časy denně. Zvládne díky tomu vysát důkladně rozlehlejší domy a místnosti.

Délka nabíjení je pouze 3 až 4 hodiny, což významně spoří energii a chrání tak životní prostředí. Za takto krátkou dobu dojde k úplnému nabití NiMH akumulátoru, čímž se robotické vysavače Ecovacs liší od řady jiných modelů.

Zde si můžete prohlédnout video:

Reklama