RobZoneV dubnu proběhla na našem webu soutěž o skvělou a hodnotnou cenu. Soutěžilo se o robotický vysavač ROBZONE.

Výherkyní se stala čtenářka, která vystupuje pod nickem Katy. Požádali jsme ji, aby nám popsala své zkušenosti s tímto přístrojem, co se jí na něm líbí, případně nelíbí a poslala nějaké fotografie. Potěšilo nás, že negativní zkušenosti nebyly žádné.

Přečtěte si, co nám o robotickém vysavači ROBZONE napsala:

Minulý měsíc jsem se stala výherkyní robotnického vysavače od firmy ROBZONE. To je ten vysavač, co vysává za vás, který chtělo vyhrát spousta z nás.

Na první pohled vypadá jako zvětšenina discmana - něco přes 30 cm v průměru. Působí velice elegantně, takže na rozdíl od klasického vysavače, který před návštěvami skrývám, tento naopak vystavuji a dělá mi dobře, když se všichni diví, co to máme doma nového. Díky jeho velikosti se s ním skvěle manipuluje, nemusím už s hadicí kolem krku hledat po bytě zásuvku.RobZone

Co bych ráda vyzdvihla, je výkon v poměru k velikosti vysavače. Nebudu vám tvrdit, že mi doma zvedá koberce, ale díky technologii dvou pomocných kartáčů toho opravdu vysaje dost. To jsme ostatně zjistili, když nám ho přivezli domů. Měli jsme sice pocit, že máme vyluxováno, ale pochopitelně jsme nechtěli čekat a vypustili našeho nového pomocníka k jeho velké premiéře. Na prostoru cca 25 m2 nasbíral plný zásobník! Máme doma králíka, takže chlupy jsou na denním pořádku. Tento kousek dáváme k dobru na každé návštěvě, kam náš vysavač bereme. Prvotní nadšení v tvářích hostitelů obvykle vystřídá zděšení nad tím, co mají doma za nepořádek. S tím, že jsme zažívali podobné pocity, se pochopitelně nechlubíme.

Teď už se u používání vysavače nezapotíme, proto ho používáme denně max. obden s tím, že asi tak jednou za 14 dní vytáhneme jeho většího kolegu a dotáhneme těch pár míst, kam se nedostane. Je sice uzpůsoben k tomu, aby vysával, i když nejsme doma, díky jeho nízké hlučnosti nám ale vůbec nevadí jeho používání v naší přítomnosti. V našem bytě si skvěle poradí s kobercem, parketami i dlažbou. Údajně je přístroj vybaven i systémem, který zabrání pádu ze schodů, ty bohužel, nebo spíš bohudík v bytě nemáme a na chodbě kvůli tomu, abychom ho otestovali, vysávat nebudeme. Náš byt o velikosti asi 60 m2 zvládne v pohodě na jedno nabití, a když mu dojde šťáva, sám si najde nabíječku a doslova na ni napochoduje. Není to tak, že by člověk zapnul vysavač a ten začal chaoticky jezdit po místnosti, ale nejen díky 6 různým programům je úklid opravdu systematický.

RobZone

Na závěr bych ráda řekla, že dokud jsem robotický vysavač nevyzkoušela, myslela jsem si, že je to jen hračka pro lidi, kteří nevědí, co s penězi. Nyní mohu potvrdit, že se jedná o plnohodnotného pomocníka do domácnosti a ráda bych tímto za něj ještě jednou firmě ROBZONE a samozřejmě Ženě-in poděkovala.

Psali jsme o ROBZONE...

Dopřejte si víc času pro sebe a své děti
Robzone robotický vysavač: Vyzkoušeli jsme za vás