Čtenářka glady měla docela úspěšný loňský rok. A v jeho závěru dokonce vyhrála hlavní cenu v naší Velké vánoční soutěži! Více si přečtěte v další novince.

To Vám všechno moc přeju, milá glady, užijte si i ten nový rok! Děkuju za příspěvek, krásný den!


Můj rok 2013.

Vždycky na konci roku se zastavím a bilancuji, co se mi v tom roce povedlo, co se nepovedlo a co bych mohla pro příští rok udělat lépe.

Rok 2013 pro mě i pro mou rodinu byl docela úspěšný. Zásadní je, že nás nepostihly žádné nehody ani nemoci (mimo obyčejných nachlazení). Jako velmi pozitivní zvláště v dnešní době hodnotím, že já i přítel máme stálou práci a dcera si v roce 2013, poté co v roce 2012 promovala, našla také práci, která ji baví a je v oboru, který studovala.

Spolu s přítelem jsme prožili dvě krásné dovolené, jednu v Tatrách a jednu na přehradě Orlík na rybách.

Na podzim se oženil můj synovec, kterého mám velmi ráda a moc mu přeju krásný rodinný život. Takže jsme zažili velmi příjemné rodinné setkání na jeho svatbě.

No a jako velmi, velmi úspěšný hodnotím závěr roku 2013, kdy jsem na našem serveru ŽENA-IN vyhrála hlavní cenu ve vánoční soutěži.

Teď nezbývá, než si přát, aby rok 2014 plynul stejně poklidně a úspěšně jako rok 2013. Nečekám od něj žádné zázraky, ale klidný, spokojený život ve zdraví a pohodě.

glady

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás samozřejmě vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA). Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je 2013. Děkuju všem!

obal

Reklama