Chtěla bych spíš napsat, jak jsem prožila neděli. Podařilo se mi vyhrát lístky na SuperStar, a to dokonce 2x v jednom týdnu, tak jsme mohli vyrazit celá rodina, teda jedno mé dítě plus kamarádka.

Bydlíme 250 km od Prahy, takže si umíte představit, jak krásně nám bylo v autě proměněném ve skleník!!! Nakonec jsme to nějak zvládli, ale pak nás čekalo další peklo v podobě nedýchatelného vzduchu v hale, kde koncert probíhal.

Obdivuji Gábinu Osvaldovou, která si pro tuto příležitost oblékla pěkný černý svetr s dlouhým rukávem!!! Ani příjemná paní moderátorka, která po zhasnutí červeného světýlka na kameře směřujícího k ní, nahodila tak znechucený s prominutím "ksicht", mi na náladě nepřidala.

Naštěstí holky sledují úplně jiné věci, tak byly samozřejmě nadšené. Do té doby, než jim vypadl Míša a obrečely to. ... taky neva... Když jsme však všichni čekali venku před halou skoro do jedné hodiny v noci na podpisy (prý tam jejich miláčci přijdou) a dozvěděli jsme se, že už odešli jinudy, tak si udělaly obrázek o ŠOUBYZNYSU i holky (je jim jedenáct).

Marně přemýšlím, jestli jim stojí tato negativní reklama za to, protože i když nás tam bylo sotva 50, takže by jim to ani moc času nezabralo, tak se jistě velmi rychle roznese, že jim fanoušci nestojí ani za podpis, poté, co jim tak urputně celý večer drželi palce.

V pět ráno jsme dorazili v pořádku domů a myslím, že odteď ušetříme kredit!!!
Reklama