Ahoj všichni,
určitě si vzpomenete na tu reklamu v televizi, kdy dva jsou na dovolené a ona stále mele a mele pantem o piňakoládě. Byla to reklama na Velkou letní sms hru o dovolenou za 100 000. S manželem jsme v roce 2003 vyrazili, tak jako každý rok, k jeho rodičům na Slovensko. Hned za hranicemi mi přišla sms, že se mohu zúčastnit Velké letní sms hry a to tak, že zašlu sms ve tvaru LETO na konkrétní číslo. No co, za zkoušku nic nedám (pouze 7 Kč za sms) a soutěže se zúčastnila.
Jaké bylo mé překvapení, když druhý den ráno, po zapnutí telefonu, mi přišla odpověď s tím, že jsem vyhrála dovolenou, a ať se po příjezdu zpět do republiky hned ozvu. No to víte, že jsem tomu nevěřila. Manžel mi říkal, prosím tě, kdyby jsi vyhrála, tak už ti stojí před domem a podobné povzbuzující informace. Před domem stát nemohli, měla jsem telefon na kartu, takže nevěděli adresu. :-))
Po návratu byl u nás můj otec a přemluvil mne, ať tedy zkusím zavolat. Stále jsem tomu totiž nevěřila. Takže volám. Nic, vypadl mi telefon. Tak na nabíječku a znovu. Po přepojení na operátora jsem řekla, že mám volat kvůli dovolené. A pak už jsem si musela sednout. Prý ano, vše je v pořádku, mé telefonní číslo je mezi vylosovanými a že se mi ozvou s podrobnostmi. To víte, že jsem se ptala, co ještě musím udělat, připadalo mi to hrozně jednoduché. Prý dohromady 3 věci: poslat sms ze zahraničí (udělala jsem), ozvat se zpět operátorovi (udělala jsem) a přijet do Prahy, převzít si výhru. Tak tam jsem samozřejmě také jela. Sešlo se nás tam 10 výherců, plus doprovod rodinných příslušníků. A všichni jsme se přiznali, že jsme tomu moc nevěřili. Ale večírek se vydařil. Dostala jsem certifikát na dovolenou v hodnotě 100 000 s tím, že je to dovolená na klíč, jen si nadiktuji pro kolik lidí, kam, co tam chci dělat a další vymoženosti.
Takže výsledkem byla, v říjnu 2004, dovolená v Egyptě pro 4 (mí rodiče, manžel a já) v 5* hotelu s polopenzí, 5x volný vstup na golf pro mého manžela (18 jamek), včetně půjčení vybavení, výlety do Luxoru, Káhiry a na potápění. Všechno, včetně víz, bakšišného, letištních tax a dokonce i hotelového účtu za nápoje, které jsme během pobytu zkonzumovali, bylo ve výhře. 
A perlička na závěr, jeden z výherců ani neopustil republiku. Bydlí na Moravě, vyjel si na kole a u hranic mu mobil přepnul na slovenského operátora. Tak to zkusil. Jo, jo, štěstí občas sedne i na blbce. Tím samozřejmě myslím sebe a ne toho dalšího výherce. Byla to moje první výhra v životě a budu doufat, že ne poslední.
Také posílám pár foteček. 
Julie75 
Milá Julie75,
omlouvám se, že neuvádím jméno operátora, i když ho asi čtenářky stejně tuší...
Nicméně, já bych asi také nevěřila, že jsem vyhrála dovolenou za tak pěknou sumičku, čekala bych za tím nějaký háček.
Reklama