Musím se přiznat – jsem do soutěží maniak, a to v pravém slova smyslu.

K soutěžím mě přivedla moje máma, takže to máme nejspíš v rodině. Soutěžím ale jen o věci, které mi připadají zajímavé, od výher typu: hrníček, propiska či miska jsem už upustila. A můžu říct (snad to nezakřiknu), že se mi celkem daří.

Největší výhrou byl letecký zájezd na 4 dny do Paříže pro dvě osoby + kapesné 100 euro pro každého. Na začátku tohoto roku jsem vyhrála digitální fotoalbum Kodak – bohužel pro mě k ničemu, neboť můj fotoaparát není s tímto zařízením kompatibilní. Ale jinak jsou výhry hodnotné a i v běžném životě upotřebitelné. Jediné soutěže, na které nereaguji, jsou právě ty, na které se musí odpovídat formou SMS (nejlépe za 30 Kč) – připadá mi to jako tahání peněz z kapsy. Nemám ráda, když někde slyším – já jsem ještě nikdy nic nevyhrál(a), většinou totiž vyjde najevo, že se dotyčný zúčastnil dvou soutěží za 10 let. 

Statistiku soutěží si sice nevedu (výher ano), ale rozhodně nevyhrávám v každé soutěži, které se zúčastním. Je to prostě o štěstí, jako všechno. Přeji hodně výher a trochu sluníčka!

Renička


Zkuste výměnu fotoalba - na netu určitě najdete adresy, kde by s vámi někdo vyměnil fotoalbum.


Vyhráli jste zájezd? Nebo něco, co se vám nehodí?

 

téma na středu: 

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Rozrušila vás výhra, že jste skončili v nemocnici?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz
DNEŠNÍ SOUTĚŽ - SVĚT LITERATURY- ZDE

Reklama