Tramtadadá, tramtadadá. Týdny úmorné práce jsou za vámi. Zpocené čelo, slepené vlasy a zrychlený dech vás už v nejbližších dnech nečeká. Tedy alespoň některé z vás, které mohou tímto okamžikem začít slavit.

 

Velká vánoční soutěž aneb Věrnost se vyplatí III je za námi a jsou známy vítězky většiny cen.

 

Zápolení to bylo mnohdy na ostří nože, někdy i podpásové, ale ty, které vyhrály, mají své výhry zaslouženě. Vždyť mnohé byly viděny i v takové časy jako na Silvestra ve čtyři ráno, respektive na Nový rok.

 

Ale dost zdlouhavého plkání. Vzhůru do vyhlašování.

 

Vyhlašujeme pátou cenu Epilátor Panasonic za nejvyšší celkový výkon za jeden týden. Porovnali jsme jednotlivé týdenní výsledky a nejvyšší odměňujeme.Krásné a hladké nohy bude mít:  Věrulinka – v  5. týdnu získala 26752 bodů.

Zaznamenali jsme i vyšší výkony, ale jejich autorky buď vyhrály vyšší cenu, nebo body získaly způsobem, který odporoval pravidlům. Gratulujeme!


 

Vyhlašujeme čtvrtou cenu Telefon LG + krémy Biotherm za největší počet bodů získaných za „normálně“ přečtené stránky. O tom, co je normálně, jsme rozhodovali my v redakci. A opět jsme pečlivě prověřovali vítězku a nebylo to bez komplikací.

Novým telefonem se může pyšnit (a k tomu ještě být krásná) ode dneška tvrdaska, získala 123625 bodů. Gratulujeme!

 


 

Vyhlašujeme i třetí cenu Levis nákupní poukázka 5000 Kč
Za přesný průměr bodů aktivních čtenářek. Sečetli jsme body prvních 2000 čtenářek a zjistili bodový průměr. Cenu získala ta, která byla průměru nejblíže.

A tomu, že být průměrný se nevyplácí, už asi nikdy nebude věřit koza roza - získala 4524 bodů, součet byl 9064876, průměr 4532,438) a koza roza tomu byla nejblíže. Ke krásným novým šatičkám gratulujeme!


 

Vyhlašujeme cenu druhou, Philips spotřebič za 5000 Kč dle vlastního výběru.
Za nejvyšší počet bodů získaných za aktivitu. Do této kategorie se počítaly body za příspěvky do diskuzí a body získané za aktivitu vůči redakci.

Nejukecanější a zároveň nejochotnější přispěvatelkou do redakční pošty byla jochova, která za příspěvky všeho druhu získala celkem  23442 bodů. Děkujeme a gratulujeme.


 

 

A teď je na řadě ta, která získala v šesti ze sedmi týdnů nejvíce bodů celkem. A spolu s tím i hlavní výhru ve výši 20 000 Kč.

 

Hlavní výhru vyhrála:

 

žanýsek  ziskem  227268

 

bodů 

 

 

Gratulujeme!!!!

 

Všem výherkyním dnes zveřejněným se dnes ozveme do e-mailu uvedeného v registraci a domluvíme se na předání výhry!

 

Zbylé výhry budou rozděleny zítra. Tak se určitě přijďte podívat! I vy ještě můžete vyhrát!

Reklama