Soutěžím ráda, hlavně když se mi líbí ceny. Většinou soutěžím se svými výrobky a výtvory. I na Ženě-in už jsem vyhrála, zrovna nedávno, za fotečky mých prací.

Asi před 6 lety jsem soutěžila s firmou Barkotex, sbírala jsem kupony v denním tisku a pak nakreslila návrh koberce, a za to jsem vyhrála odběr zboží za 10 tisíc Kč. Ani nevím, jestli pak něco podobného vyrobili. Měla jsem velikou radost, vůbec jsem tomu nevěřila, když jsem četla své jméno v novinách.

Koupila jsem si tenkrát menší koberce na ozdobu pro mě a pro sestru a mám je dodnes. Pak jsem také vyhrála peřiny z dutého vlákna v jednom časopise o bydlení. O letošních Vánocích byla na netu soutěž s přáníčky, dostala jsem se se svým do užšího výběru a čekám na nějaké věcné ceny.

V tombolách na zábavách vyhrávám většinou nějaké víno, ale jednou jsem si přinesla i formu na bábovku. Penízky jsem nevyhrála nikdy, a ani jsem o ně myslím nikdy nesoutěžila. Sázení nemám ráda. Jen tak mimochodem je ale mojí největší výhrou můj manžel, ve kterém mám velkou oporu v životě.

Hodně štěstí v soutěžích všem přeje Šári


Milá Šári,
díky za příspěvek. Tak si tu tiše uvažuji, že kdybyste vyhrála slona, získáte ještě větší oporu, než je vám teď manžel... :) Jinak ale rozhodně gratuluji k tomu, že jste tak šikovná a takříkajíc se vám to rentuje! To je moc fajn!

Také se vám vyplácí vaše šikovné ruce a vyhráváte díky nim? Pokud ano, napište nám na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama