O výhře a utopeném autíčku nám napsala čtenářka Miuka, o najedených pacientech zase AnteaX. Je to opět veselé čtení.

Kdyby mi někdo řekl, že vyhrál milion, taky by mě hned nenapadlo, že je apríl. A udělat si legraci z primáře před operací? To by mi také nedošlo. Moc děkuju za příspěvky, čtenářky Miuka a AnteaX.


I já přidám mojí krátkou aprílovou příhodu. Sice se nestala letos, ale ještě dnes si občas při vzpomínce na ní připadám jak pěkná „trubka“. Takhle po ránu mi volá kamarád, že vyhrál v loterii milion. Tak jsem jeho radost sdílela s ním, gratulovala a plánovala, co si koupíme. :-) To by nebylo tak hrozné, jenže já tu „radostnou“ zprávu začala šířit mezi naše společné přátele. Když jsem se pak druhý den dozvěděla, že si ze mě vystřelil, nejradši bych se neviděla. Takže zase všem vysvětlovat, že jsem pěkně naletěla a že nic nevyhrál... Ono se mu to ale vlastně vrátilo - 3 dny poté jsme šli na procházku podél řeky, půjčil si od kamaráda auto na dálkové ovládání (no jo, někteří chlapi jsou hračičkové) a nenapadlo ho nic jiného, než si zajezdit na břehu. Samozřejmě ovladač autíčka dělal něco jiného než kamarád očekával a auto skončilo v řece. A kamarád samozřejmě taky, přece jenom takový model nějaký tisíc stojí, tak se za ním vrhl. A jak to dopadlo? Autíčko je dodnes v řece a kamarád měl místo aprílových milionů peněženku lehčí o pár tisíc za utopený model. Že by boží mlýny? :-D

Miuka


Pamatuji si na jednu aprílovou historku z práce, když jsme s holkama vypekly našeho pana primáře. Byl to již postarší, autoritativní pán, který vzbuzoval respekt. Právě jeho jsme ale chtěly nějak napálit, ale tak, aby se neurazil.

První duben tehdy zrovna vyšel na operační den, což se nám velice hodilo. Operační program byl dlouhatánský, takže bylo jasné, že pan primář na sále zahálet nebude a my také ne.

Každé ráno při rozdávání snídaně jsme musely dávat pozor, abychom omylem nedaly najíst pacientům, čekajícím na operaci, protože ta by jim pak musela být posunuta nebo zrušena. A tehdy nás to s ostatními sestřičkami napadlo! Vystřelíme si a řekneme našemu primáři, že operanti dostali omylem najíst :-)

Jak jsme naplánovaly, tak se také stalo. Odvážná kolegyně Marcela, výborná to herečka, šla s hlavou svěšenou na sál a lítostivě oznámila: „Pane primáři, nezlobte se prosím, my jsme omylem daly těm lidem z dnešního programu najíst :-(“ Rozhostilo se ticho, ostatní zdrav. personál čekal, že se spustí řev a pan primář měnil všechny barvy. „To si snad děláte legraci, Marcelko?“ otázal se. „Ne, nedělám, tedy.... vlastně ano, je to apríl“ :-))

Místo nadávek se spustila salva smíchu:-) Pan primář přišel i k nám na sesternu, vůbec se neurazil, naopak byl pobavený tímto malým aprílovým vtípkem. Od té doby často mrknul při vizitě na Marcelku a říkal jí vy šibalko :-)

AnteaX

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Tématem dnešního dne jsou: Aprílové vtípky

  • Co si myslíte o aprílu?
  • Máte ráda aprílové žertíky?
  • Vymýšlíte legrácky pro své příbuzné a známé?
  • Pamatujete si na nějakou historku, jak jste někoho nachytaly?
  • Nachytal někdo vás?
  • Jaký byl letošní velikonoční apríl?

Pište, budu se těšit na vaše příspěvky a klidně i fotky. Jedna z vás tentokrát získá „aprílový“ dárek, balíček od Gabriella Salvete, kde je řasenka a čtyři barevné laky na nehty STARS. Máte se na co těšit. Příspěvky posílejte dnes do 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je APRÍL. Moc vám děkuju!

lak

Reklama