Ráda se podíváte naživo například na herce Jana Hrušínského či Miluši Šplechtovou? Chodíte ráda do divadla? Potom neváhejte a soutěžte s námi o vstupenky na hru Woodyho Allena: Zahraj to znovu, Same.

Vyhrajte jednu z trojice párových vstupenek na inscenaci Zahraj to znovu, Same v Divadle Na Jezerce! Jak? Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

  • Soutěž začíná 3. 5. 2012 v 9.00 hodin a končí v neděli 6 5. 2012 ve 21.00 hodin
  • Výherkyně vylosujeme v pondělí 7. 5. 2012
  • Představení proběhne: 14. května 2012 (večer)

Soutěžní otázka

Kolikátým uvedeným titulem byla Allenova hra Zahraj to znovu, Same v desetileté historii Divadelní společnosti Jana Hrušínského?

O představení: Allenův vynikající humor baví Na Jezerce již devět let         

sameVýbuchy smíchu a bouřlivý aplaus v hledišti Divadla Na Jezerce sklízí již devět let úžasné slovní a situační gagy v komedii Woodyho Allena Zahraj to znovu, Same. Nastudoval jej v roce 2003 režisér Ondřej Sokol a tento historicky první titul Divadelní společnosti Jana Hrušínského, která letos slaví své desáté narozeniny, baví diváky dodnes.  Je to příběh neurotického filmového kritika, kterého opustila manželka. Hlavní hrdina se snaží s touto situací vyrovnat po svém a ztotožňuje se s hrdinou slavného filmu Casablanca.  „Skvělý humor Woodyho Allena využívá nečekané pointy, dialogy jsou opravdu vtipné a lidské a ukazují situace, které diváci důvěrně znají z vlastního života. Tím víc se jim s chutí smějí. Výkon Josefa Abrháma a Libuše Šafránkové ve filmových rolích Humphryho Bogarta a Ingrid Bergmanové povyšují tuto inscenaci na divácký zážitek. Možná právě proto hra dosáhla už více než dvou set repríz a je o ni stále zájem,“ říká ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.  Podle kritiků i diváků je jedním z vrcholů hry „milostný“ dialog hlavních postav hry Felixe v podání Jana Hrušínského a Lindy, kterou ztělesňuje Miluše Šplechtová. Felixovi radí z filmového plátna, jak v milostném vztahu postupovat, jeho vzor Bogart. „Publikum ale tuto hru prochechtá téměř od začátku až do konce,“ sděluje své zkušenosti z představení Jan Hrušínský.  

Komedii Zahraj to znovu, Same uvede Divadlo Na Jezerce 14. května večer.

Reklama