Tento čtvrtek 4.8. v 18:15 proběhne v Praze v Lucerne predpremierova projekce filmu Nejkrasnejsi den a my pro vás máme 5 vstupů pro dvě osoby! Chcete si udělat nejkrásnější odpoledne a vidět film týden před jeho oficiálním uvedením do kin? Napište nám do komentáře, jak by vypadal právě ten váš nejkrásnější den a my 5 z vás odměníme vstupy pro dvě osoby na čtvrteční předpremiéru!

nejkrasnejsiden

Nejkrásnější den (The most beautiful day / Der geilste tag)  

kdy: ve čtvrtek 4. srpna od 18:15 hod.

kde: kino Lucerna, Vodičkova 36, Praha 1

Nejlepší mejdan je ten poslední.

Na splnění svých přání není nikdy pozdě. Svérázný, upjatý a ambiciózní pianista Andi se potkává s floutkem a pohodářem Bennem a oba zjišťují, že mají jedno společné. Oba třicátníci mají na krku diagnózu smrtelné nemoci a na dveře jim už klepe zubatá s kosou. Jeden přesvědčí druhého, že mají ideální příležitost se vykašlat na jakoukoliv zodpovědnost. Společně utečou z hospice s cílem pořádně si vyhodit z kopýtka u žít si ty nejbáječnější dny v životě. Taky kdy už jindy . . .

Napůjčovat si peníze nebo nakoupit hromadu věcí na splátky je jednoduše geniální nápad, jak přijít rychle k penězům a oba smrtelně nažhavení třicátníci vyrážejí první třídou na fantastický výlet po Africe. Pro hypochondra Andiho je začátek výpravy malou noční můrou, zatímco Benno má svůj tajný plán. Jejich cesta se skládá z řady zábavných i tragikomických situací až jim nakonec nabídne to, po čem toužili – ten Nejkrásnější den.

kluci

Podobný film Nedotknutelní před pár lety ukázal, že pozitivní emoce ve filmu nemusí znamenat nutně kýč, ale v kombinaci s dobrou filmařinou se z podobných filmů může stát i nečekaný hit,“ říká šéf kinodistribuce Bontonfilm Ondřej Kulhánek

 Foto: Bontonfilm

Reklama