Prázdniny jsou v plném proudu, a tak možná i vy stále přemýšlíte, kam vyrazit za letními zážitky. Jak by se vám líbilo nasednout do nádherného SUV a pohodlně vyrazit třeba k moři? Anebo si jen projet lesní cesty za domem, kam jste dřív mohli jen pěšky?

Hrajte o jackpot 696 milionů korun a Land Rover k tomu
Díky Eurojackpotu budou tyto plány už brzy realitou pro jednoho Čecha. Krom úctyhodného jackpotu ve výši 696 milionů korun se totiž v pátek bude hrát i doplňkovka Mega pátek. V ní můžete získat dechberoucí Land Rover Discovery za 2 miliony korun.

Pro účast v Mega pátku je třeba vsadit si plný tiket Eurojackpotu včetně hry Extra 6. Vítěze pak určí kód sázky. V případě podání tiketu na terminálu se jedná o osmnáctimístný kód, který najdete na potvrzení o sázce. Pro internetové sázky jde o kód sedmimístný.

Dobrá zpráva také je, že se Mega pátek hraje jen v Česku. A protože má zbytek Evropanů smůlu, vaše šance vyhrát Land Rover Discovery je tak mnohem větší.

Pokud přemýšlíte, že byste místo vaší nejoblíbenější Sportky neměli zkusit i jinou hru, tento týden je pro Eurojackpot ideální. Zvlášť, když se nemusíte plahočit nikam na benzínku nebo do trafiky a vsadit si můžete na několik kliknutí online na tomto odkazu.
 

Reklama