Venku je pošmourné počasí, tak zůstaňte s námi a hrajte si! Pojďte si vyzkoušet bleskovou hledací soutěž a vyhrajte 1000 Kč a 3 balíčky NOVINKY Dove – péče o vlasy! Celkem jsou to čtyři lákavé  výhry. Napadá vás čím si uděláte radost, pokud vyhrajete 1000 Kč? Necháte se hýčkat u kadeřníka, zvolíte relax v sauně a nebo si pořídíte nějaký pěkný podzimní kousek do vašeho šatníku? Je to jen na vás! Pojďte hledat a udělejte si radost.

Pravidla jsou jednoduchá!

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 5. 10. 2015, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je 10 na tento víkend (sobota a neděle).

darek

Hledáte tento obrázek a klikněte na něj!

Například v tomto článku

Přes víkend, od soboty do neděle, vyhraje 1000 Kč a 3 balíčky NOVINKY Dove – péče o vlasy! Celkem jsou to čtyři lákavé  výhry.

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 5. 10. 2015, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku. (Datum 5. 10. je nejpozdější, které může být. Většina článků je podstatně dříve).

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu a musíte být přihlášená!

Soutěž probíhá od soboty 10. 10. -  až do neděle 11. 10. do 23.59 hodin.

Výherci hledací soutěže budou uveřejněni v pondělí 12. 10. 2015.

Šance na úspěch je veliká! Držíme palce!

Reklama