Vyhrajte DVD s filmem Tři Švédky v Tyrolích 2. Pravidla jsou jednoduchá! Na začátku celkem deseti článků z minulého týdne najdete následující obrázek...

Tři Švédky

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně. Hrajeme celkem o pět DVD s filmem Tři Švédky v Tyrolích 2.

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články od 14. září až do 18. září, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohli sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!
Soutěž končí ve středu 23. září o půlnoci, ve čtvrtek pak vylosujeme výherce. Hodně štěstí!

Tři ŠvédkyO filmu

Bavorský hoteliér Niki má problém, jeho nový hotel nevydělává a nemá peníze na splácení půjčky, kterou mu dal jeho budoucí tchán. Ten ho neustále uhání, kdy už bude konečně svatba s jeho africkou dcerou Mariannou. A tak má Niki druhý problém, nechce se totiž ženit. Nezbývá mu nic jiného než vymyslet geniální plán, jak si ponechat hotel a zůstat i nadále svobodný. Rozhodne se, že udělá ze svého hotelu sportovní centrum, to však nevydělává a Niki je tam, kde začal. Nezbývá mu už nic jiného než si zažádat o státní dotaci, o které rozhoduje ministerský rada. Rada souhlasí, ale chce si nejprve hotel prohlédnout.

Niki ví, že hotel musí naplnit před příjezdem rady stůj co stůj. A tak ubytovává každého, kdo jde kolem, skupinku švédských turistek i kolemjdoucí mužský orchestr. Všechno by jen tak tak klaplo, kdyby radovi neukradli šaty (spolu s autem) dva blázni na útěku. Niki přijme oba blázny do hotelu v domnění, že se jedná o ministerského radu a jeho milenku. Opravdový rada (který si musel obléct oblečení uprchlíků) je považován za blázna a pronásledován. Do hotelu přijíždí sanitka z místního sanatoria a hon na blázny může začít.

Fotografie: EUROPEproduction

Reklama