O co hrajeme? 

2x L.O.L. Nábytek s panenkou

L.O.L. panenky jsou oblíbené nejen pro jejich rozkošný vzhled, ale také pro rošťácké účesy a outfity. Ať už si zvolíte klasické L.O.L. panenky nebo OMG Velké ségry, můžete si k nim pořídit řadu různých doplňků, jako jsou L.O.L. auta, letadla či dokonce celé domy! Dům pro L.O.L. Surprise! panenky by neměl zůstat bez nábytku, a proto jej můžete vybavit novým ultra moderním nábytkem L.O.L. Surprise! Sada s nábytkem obsahuje i jednu panenku a několik doplňků k ní. Podle toho, jaký pokoj zrovna pro panenku zařizujete, můžete zvolit typ L.O.L. Nábytku. V nabídce je vybavení ložnice, šatny, kosmetického koutku, školní třída a ředitelna, a dokonce také Cozy Coupe autíčko, zmrzlinový stánek, hudební festival, pyžamová párty, bruslařský park nebo cestovní sada nábytku. Jednotlivé kusy můžete libovolně kombinovat a využít je v celém domku.


2x The Hangrees Hladovec
Harry Plopper, Chewcaca nebo Ninja Turdle – že vám tato jména něco připomínají? Podobnost není náhodná. Nové postavičky The Hangrees parodují známé postavy z filmů či her, a navíc jsou pěkně naštvaní, hladoví a překračují všechny meze! Smíchejte přiložený prášek s ingrediencí, která dodá slizu další rozměr, a nakrmte Hladovce jeho oblíbenou dobrotou. Pak přidejte vodu z mini záchodu a už s ním stačí jen zatřást a Hladovec vykadí barevný sliz. Balení obsahuje i mini záchod, kam Hladovce posadíte, aby vykonal svou potřebu. Kadící Hladovci vás pobaví, ale můžete je i sbírat a jejich slizy různě proměňovat.

Jak se zúčastnit? 

Napište nám do komentářů nejpozději do pondělního poledne, s čím jste si jako malá nejraději hrála. Nezapomeňte, prosím, poznamenat, jestli by vašemu potomkovi udělal radost L.O.L. Nábytek pro panenku nebo naopak Hladovec. Ve středu vybereme čtyři z vašich komentářů. 

Těšíme se na vaše vzpomínky. 

Reklama