Na pondělí pro vás, milé čtenářky, chytáme soutěž o skvělý Epilátor Philips Satin Perfect HP 6578. Účastnice, které splní podmínky pro získání epilátoru, ale nebudou mít štěstí při losování výherkyně, získají 1000 bodů do Velké vánoční soutěže!

Těšte se na pondělí, milé čtenářky! Proč? Chytáme totiž soutěž o skvělý Epilátor Philips Satin Perfect HP 6578. Účastnice, které splní podmínky pro získání epilátoru, ale nebudou mít štěstí při losování výherkyně, získají 1000 bodů do Velké vánoční soutěže!

Soutěž začne 6. 12. 2010 v 9.00 ráno! Buďte tedy připravené.

Více o výhrách...

Informace o Velké vánoční soutěži, ve které můžete vyhrát ceny v hodnotě takřka 50.000 korun, najdete zde...

Epilátor Philips Satin Perfect HP 6578 je pro rychlou epilaci vybaven extra širokou epilační hlavou, díky které je jedním tahem vytrhnuto větší množství chloupků. Zároveň nabízí speciální krytku pro zvedání chloupků a aktivní masážní systém, který právě epilované místo masíruje, čímž dochází k efektivnímu snížení případného pocitu bolesti při epilaci. Navíc osvědčený keramický kotoučový epilační systém každý chloupek od kořínku vytrhne velmi rychle a dokonale, a to i ty s minimální délkou 0,5 mm. Navíc je vybaven speciálním malým bezšňůrovým epilátorem pro přesnou a jemnou epilaci například v oblasti bikin. Během používání ženy jistě ocení jak luxusní úložné pouzdro, tak výběr ze dvou rychlostí a ergonomický tvar, díky kterému epilátor příjemně padne do ruky. Součástí je i praktická pinzeta se světýlkem. Orientační maloobchodní cena je 3 799 Kč.

phil

phil

Reklama