Už víte, co nám nabízí letošní podzimní trendy? Styl těžkého líčení s několika nánosy husté řasenky je pryč. Vede přirozený vzhled a krása. Vyzkoušejte takové líčení, po kterém budete vypadat pěstěně a přitom přirozeně! V tom je tajemství elegance!

Zdá se to možná příliš snadné. Ale nalíčit se tak, aby celkový dojem nepůsobil, jako když máte po ránu těžkou ruku, chce určité dovednosti a znalosti. Žena-in to ví, proto vám nabízí jedinečnou příležitost poradit se s vizážistkou nebo se přímo nechat nalíčit.

Maybelline New York spolu s Ženou-in pro vás připravila úžasnou soutěž, ve které může nejen 30 z vás vyhrát řasenku Define-A-Lash, ale také 3 z vás se mohou účastnit Školy líčení s Maybelline, která proběhne 1. 12. v Praze.

Každý měsíc bude probíhat 1 soutěž o výrobky Maybelline a vždy budou vybrány také 3 výherkyně, které si budou moci užít příjemný den s vizážisty, kteří jim poradí, jak se správně líčit. Celkem tedy chystáme školu líčení s Maybelline pro 9 z vás, které se budou moci nechat hýčkat od vizážistů v příjemném prostředí s občerstvením a hezkými dárky.

Tak neváhejte a účastněte se soutěže ZDE

Více informací o nové řasence Define-A-Lash naleznete ZDE