Máte-li dost bezduché české televizní zábavy a silvestrovských estrád, je tady pro vás, vaši rodinu a přátele jedna skvělá varianta. Pořiďte si DVD Na Stojáka Volume 2, tedy už druhý výběr těch nejlepších scének ze stále oblíbenější stand-up comedy show vysílané kanálem HBO, ve kterých vystupují ta největší bavičská esa divadla Sklep, HaDivadla, jejich přátelé i jedinečné bavičské talenty z řad amatérů. Hanák, Kočičková, Matonoha, Vychodilová, Tuček, Nebřenský… ta jména mluví za vše!

A nyní máte jedinečnou možnost vyhrát tato DVD na Ženě-in. Ve hře jsou celkem tři DVD a jediné, co musíte udělat pro to, abyste se mohla pobavit u toho nejlepšího z pořadu „Na stojáka“, je odpovědět správně na otázky níže. Své odpovědi posílejte do odkazu ZDE (klikněte!) a tipovat budete moci až do zítřejších osmi hodin ráno.

 

Držíme vám palce! 

Otázky:

1) Jednou ze scének, které nechybí na DVD, je dnes již legendární jaderná scénka Tomáše Matonohy adresovaná jedné politické straně. Jak se jmenuje?

 

a)       Otevřený dopis ČSSD

b)       Otevřený dopis zeleným

c)       Otevřený dopis KSČM

 

 

2) Na stojáka se nevysílá jen na HBO, poslechnout si jej jako rádiový pořad můžete i na Expresrádiu a také se přijít podívat do jednoho klubu. Jak se jmenuje?

 

a)       Lucerna Music Bar

b)       Radost FX

c)       Retro Music Hall

 

3) Stand-up comedy show Na stojáka spatřila světlo světa:

 

a)       v roce 2006

b)       v roce 2005

c)       v roce 2004

Reklama