monini

Zapojte se do soutěže s extra panenskými olivovými oleji Monini a můžete vyhrát romantický víkend s Vaším partnerem v malebném italském prostředí kraje Umbria. Ochutnáte ty nejvybranější kulinářské speciality oblasti, poznáte pohostinnost rodiny Monini a vylisujete si vlastní olivový olej!

Půvabný italský kraj Umbria je domovem rodiny Monini, jejíž členové se v blízkosti historického městečka Spoleto již po tři generace specializují na výrobu výhradně extra panenského olivového oleje. U Monini je od počátku existence zakódováno v rodinné tradici, že kvalita a zejména chuť stojí vždy na prvním místě. Sám současný majitel společnosti, pan Zefferino Monini , jeden z největších znalců olivového oleje na světě, osobně testuje a ochutnává veškeré vzorky olejů, aby ve výsledku zaručil koncovým spotřebitelům vždy stejnou chuť a kvalitu svých olejů.

S Monini nyní můžete vyhrát jeden ze tří prodloužených víkendů pro dva, který zahrnuje leteckou dopravu do Itálie, ubytování v sídle rodiny Monini, návštěvu historického městečka Spoleto, účast při sklizni prvních oliv sezóny, prohlídku tradiční lisovny olivového oleje a to vše zabaleno do tradiční italské pohostinnosti rodiny Monini! Stačí koupit jakýkoliv olivový olej Monini a odpovědět na soutěžní otázku uvedenou na www.monini.cz, kde také najdete pravidla soutěže. Vyhrát můžete také jeden z padesáti balíčků extra panenských olivových olejů Monini.

casa05_small casa02_small eventi03_small

Tři kroky pro získání výhry

  • Kupte libovolnou láhev extra panenského olivového oleje Monini
  • Uschovejte si účtenku s identifikací nákupu
  • Odpovězte na soutěžní otázku na stránkách www.monini.cz

Pro případ výhry je každý ze soutěžících povinen pečlivě si uschovat účtenku, kterou prokáže nákup oleje Monini datovanou v době trvání soutěže.

Účast v soutěži může být opakovaná, každá účast je však podmíněna nákupem jednoho olivového oleje Monini.

Soutěž probíhá v období od 1. 5. do 30. 6. 2010. Podrobnější pravidla najdete na stránkách www.monini.cz

 

Reklama