Také rádi soutěžíte? Pak pro vás máme zajímavý tip na dvě skvělé soutěže, které pořádá Míša, značka oblíbené zmrzliny.

První soutěž je spojena s reklamou. Sledujete ji?

zmrzlina MíšaMíša na svých stránkách http://zmrzlina-misa.cz/ vyhlásil soutěž „Nachytej Míšu v reklamě. Vidíš Míšu, kam se podíváš? Využij toho v nové soutěži!“ Takže, pokud chcete vyhrát krásné ceny, můžete se soutěže zúčastnit.

Jak soutěžit? Zaregistrujte se na stránkách http://zmrzlina-misa.cz/.

Stačí, když budete rychlí a nahlásíte co nejdříve na  http://zmrzlina-misa.cz/ – sekce soutěže některou z reklam na Míša novinku – vaničky. Další odměny pak čekají na ty soutěžící, kteří v průběhu soutěže vypátrají a nahlásí nejvíc reklam. Takže je to jasné – čím víc reklam nachytáte, tím větší máte šance! Soutěž probíhá do konce července 2009. Ve hře jsou trička, vonítka a batohy.

Máte doma staré fotky? Pak je můžete hezky zúročit!

Zmrzlina Míša se zrodila v roce 1962 jako tvarohový krém na dřívku. Na adrese http://zmrzlina-misa.cz/retro/soutez/  můžete společně s Míšou vzpomínat, co všechno a jak se od doby jeho vzniku u nás změnilo. Nebo můžete vložit své vlastní foto či video z dob minulých a zasoutěžit si o hezký Míša dárek

zmrzlina MíšaMáte doma fotografie nebo staré video, pořízené po roce 1962, které ukazují design předmětů denní potřeby? Podělte se o tento kousek historie s návštěvníky této webové stránky. Každý, kdo na naše stránky zašle originální fotografie či video, může vyhrát sladkou Míša odměnu – Míša dárečky!

Batoh Míša – vyhrávají 1. nejlepší obrázek a 1. nejlepší video

Tričko Míša – vyhrávají 2. a 3. nejlepší obrázek a 2. a 3. nejlepší video

Náš tip: Už jste ochutnali novinku letošního léta? Míšu ve vaničce?

zmrzlina MíšaMíšu si můžete koupit klasicky na dřívku, pak v balení multipack a nově v 900 ml vaničce. Pokud tedy rádi mlsáte s Míšou, kupte si ho domů ve vaničcce.  Můžete si vybrat z příchutí: tvaroh, tvaroh jahoda a tvaroh kakao. Dobrou chuť!

Vše najdete na www.zmrzlina-misa.cz