Metaxa je pojem, snad každý člověk na světě, vyjma zapřisáhlých abstinentů, ji alespoň jednou v životě ochutnal. Většina si ji zamilovala. Pití Metaxy je příjemné a opojné, pití Metaxy je osvěžující, povzbuzující, pití Metaxy je rituál, pití Metaxy je pokušení... Pití Metaxy je prostě pití Metaxy!

 

Máte rádi Metaxu? Je to váš oblíbený nápoj? Pak se právě teď můžete zapojit do krásné soutěže! Milujete cestování, moře a sluníčko? Hlavní výhrou je zájezd na luxusní lodi po Středozemním moři pro dvě osoby! Soutěž potrvá od 25. března do 21. dubna 2009. Zapojit se do soutěže je velmi jednoduché.

 

Stačí koupit alespoň jednu lahev Mataxa 5*, 7*, 12*, poslat SMS a ihned zjistíte svou výhru. Hraje se o ceny v hodnotě 300.000 Kč.

Co můžete vyhrát?
2x hlavní výhra – zájezd na luxusní lodi po Středozemním moři pro dvě osoby
100x letní plážová tunika (dámská nebo pánská)
20x lahev prémiové Metaxa 12*

A jako bonus pro každého – garantovaná sleva 5 % na zájezd dle vlastního výběru z katalogu cestovní kanceláře Nev-Dama a.s., www.ckdama.cz

Co musíte udělat pro výhru?

Stačí, když koupíte 1 z uvedených výrobků, pošlete SMS ve tvaru: METAXA  JMENO PRIJMENI MESTO KODUCTENKY DATUMNAKUPU CASNAKUPU na číslo 903 09 06 a ihned zjistíte, co vyhráváte.

Např. METAXA Josef Novák Praha 123 2908 1446

Pozor! Nezapomeňte!

Pokud vyhrajete, musíte zaslat svou soutěžní účtenku s úplnou adresou a svým soutěžním telefonním číslem na adresu Metaxa, P. O. BOX 28, 141 00 Praha 4 a do 14 dnů po ukončení soutěže obdržíte poštou svou výhru. Bez zaslání soutěžní účtenky ztrácíš nárok na svou výhru. Soutěžní účtenku pečlivě uschovejte!

1 účtenka = 1 výhra. Stejný kód, datum a hodinu nákupu můžete zaslat jen 1x. Pokud chcete soutěžit dál, kupte si další láhev Metaxa.

Cena 1 SMS je 6 Kč vč. DPH. Soutěž technicky zabezpečuje agmo cz, s. r. o., správcem SMS systému je ComGate, a. s.

Akce trvá od 25. 3.–21. 4. 2009 pouze v síti Hypernova.

Více na www.metaxa-vyhra.cz nebo na infolince 234 718 530.
Reklama