Rádi vaříte? Používáte pro přípravu pokrmů produkty Maggi? Pokud ano, tak se nyní můžete zapojit do skvělé soutěže, ve které je obrovské množství cen! Navíc hlavní cenou je kuchyň za 100 000,- Kč!

Každý týden značka Maggi rozdá svým úspěšným soutěžícím 1000 dárků, typy dárků se každý týden mění, aby soutěžící mohli vyhrát různé ceny, pokud se do soutěže zapojí opakovaně. Nejúspěšnější soutěžící - ten, který bude mít k poslednímu dni soutěže, tj. dne 10. 6. 2012 ve 23:59:59, nejvíc platných vstupů, získá hlavní výhru ve formě poukázky na kuchyň v hodnotě 100 000 Kč.

maggie

Co musíte udělat, pokud se chcete zapojit do soutěže?

1) Koupit si v rámci jednoho nákupu minimálně 3 jakékoliv produkty od Maggi a uschovat si účtenku od nákupu.
2) Zaregistrovat se před webové stránky nebo přes smsku
3) Následně vám přijde buď do vašeho emailu nebo do smsky soutěžní kód
4) Kód zadáte podle pokynů a hned zjistíte, jestli jste vyhráli
5) Pokud jste vyhráli, vyberete si konkrétní cenu z nabídky cen, které jsou pro daný týden aktuální
6) Pokud půjdete nakupovat víckrát, můžete tímto způsobem vyhrát každý týden! 1000 cen na týden, to je přece lákavé, proč by zrovna jedna z cen nebyla pro vás? Navíc čím víc budete mít vstupů do soutěže, tím se posunete blíž k hlavní výhře!

Zde si můžete přečíst pravidla soutěže: Vše najdete na www.nestle.cz a www.hravevareni.cz. V případě dotazů volejte infolinku 800 135 135 v pracovních dnech 8.00-11.30 a 13.00-16.00.

Jaké ceny jsou pro vás nachystané na tento týden? Chceme vás inspirovat pro nákup na víkendové vaření! Přejeme vám hodně štěstí, protože každý 4 vyhrává!

Každý týden se můžete těšit na 1 000 - různých dárků, ze kterých si můžete vybrat!

Tento týden je to: kráječ na pizzu, dětský talíř, vakuová mísa, slánka a pepřenka, set na smootie, keramická miska, časopis Apetit a produkty Maggi, plastické hodiny, chlebník, mikrovlnná trouba Baumatic, toaster Moulinex, odměrky, set na italská jídla, sada na vaření vajíček

To jsou hezké dárky! Více na www.hravevareni.cz. Nezapomeňte si schovat účtenku! Bez kontroly vaší účtenky dárek nedostanete! Sledujte stránky www.hravevareni.cz, ať víte, jaké dárky budou v nabídce příští týden.

Reklama