Květen je měsíc lásky, a tak společnost Sazka spouští tři mimořádné losování Sportky. Jmenují se Letní láska, první losování je už tento pátek, 10. května a tři šťastlivci získají nádherný kabriolet Audi A3 s cenovkou
1 000 000 Kč. Stačí vsadit plný tiket, a pak si užívat letních dnů s větrem ve vlasech.
5cd4326addbffobrazek.png

Přečtěte si také: Tiket Sportky střežil jako oko v hlavě. Po slosování byl Čech bohatší o skoro 24 milionů

Nejen, že Superjackpot Sportky už zase atakuje hranici 100 milionů korun, v Sazce ještě navíc přinášejí další důvod, proč byste si určitě neměli zapomenout vsadit. Jde o sérií tří mimořádných losování s názvem Letní láska, která startuje právě tento pátek. A o co se hraje? Jeden ze sázejících už dnes večer získá nádherný červený kabriolet Audi A3.

Stačí vsadit plný tiket Sportky

Abyste byli do slosování o automobil zařazeni, stačí si vsadit plný tiket Sportky včetně Šance. Sázku můžete podat jak ve svém oblíbeném obchodě, tak třeba i na internetu nebo v mobilní aplikaci.

Dobrá zpráva také je, že nic víc dělat nemusíte -  ve hře jste totiž automaticky díky sériovým číslům, které jsou na tiketech. Jde buď o čtrnáctimístný kód v případě sázky na prodejně, anebo o sedmimístné číslo, když si vsadíte přes internet.
5cd4328403d82obrazek.png

Klikněte pro více informací o hře Letní láska

V případě, že vyhrajete, si pak vše potřebné domluvíte v Top centru Car Hodonín. A pokud píšeme všechno, myslíme to tak: ať už jde o kožené sedačky, tónování skel nebo nadupaný sound systém, u tohoto dealera vám splní jakékoliv přání. Jediným limitem je celková částka, do které se musíte vejít, ta je ale štědrých 1 000 000 korun.

Díky Letní lásce získají Audi A3 Kabrio hned tři hráči

Zahrát byste si v páteční mimořádce měli ale i v případě, že po krasavci, který z každé letní vyjížďky vykouzlí jedinečný zážitek, netoužíte. V takovém případě vám společnost Sazka vyplatí částku v hotovosti.

V jarní hře Sportky Letní láska není jen jeden kabriolet Audi A3, ale hned tři kousky. Po 10. květnu se o kabrio bude hrát také v pátek 24. května a 14. června.

Od získání desítek milionů ve Sportce a Audi A3 Kabrio za 1 000 000 korun vás dělí pouhých šest čísel. Stačí si na zítřejší slosování vsadit plný tiket včetně Šance. Nechce se vám do trafiky?

Sázenku získáte z pohodlí domova online na tomto odkazu.

Reklama